Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vagy hogy egyek éjszaka,...

Mit vagy hogy egyek éjszaka, hajnalban?

Figyelt kérdés

Fogyókúrába kezdtem, viszont az a gá, hogy van, mikor éjszaka dolgozok.

Olyankor ugye nappal alszok, éjjel fent vagyok.

Nekem ez nagyon fura, hogy így hogy tudom a fogyókúrám betartani? Miket egyek? Ugyanúgy mintha nekem az lenne a nappal vagy hogyan?


2014. jún. 28. 20:08
 1/5 anonim válasza:
Nekem a gyümölcs mindig bevált. Csinálj egy gyümölcs salit. :)
2014. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. ugyanúgy, de talán kicsit kevesebbet és olyat, amitől nem leszel éhes. Én sült csirkemellet ennék vagy combot salátával, paradicsommal vagy uborkával, vagy körözöttes rozsos kiflit, ilyesmit, ami nem túl megterhelő, de van benne fehérje.
2014. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én, ha este/éjjel megéhezek, akkor almát szoktam enni.


Viszont, ha te éjjel dolgozol, akkor neked akkor úgy lehet enni - szerintem -, mintha nappal lenni, hiszen aktív vagy.


Nem a napszak a lényeg, hanem, hogy "ledolgozod"-e még az ételt.

2014. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy egyél, mint nappal ennél, ugyanolyan ételeket, te akkor vagy aktív értelemszerűen. Melóba próbálj vinni előre elkészítve husit zöldségkörettel. Nem napszakhoz, hanem aktivitáshoz kötött a téma. :)
2014. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem számít, hogy éjszaka is dolgozol. Ez is csak igazából kifogás gyártás. Nézz magadba... Azt egyél, amit ennél nappal is.
2014. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!