Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,165 cm magas...

13 éves vagyok,165 cm magas és 50 kg. Rengeteget eszek, naponta többször is, de ez régen is így volt. És félek hogy el fogok hízni. A szüleim se túlsúlyosak vagy ilyesmi. Van rá valami esély hogy később a sok evés miatt túlsúlyos legyek?

Figyelt kérdés
Jobban nem tudtam megfogalmazni a kérdést,de remélem valamennyire érthető.
2014. jún. 30. 16:35
 1/4 anonim válasza:
165cm és 50 kiló ? szerintem te egy parkolóóra vagy ! na de viccet félretéve látatlanban azt mondom nagyon sovány lehetsz ! ha hízlalna az a mennyiség amennyit eszel akkor a hízás jelei már most jelentkeznének ! nem leszel túlsúlyos
2014. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :DD egyébként, most a jelenlegi kinézetemmel meg vagyok elégedve.. csak így elgondolkoztam rajta,hogy ha ilyen sokat eszek,akkor nem-e fogok elhízni :DD
2014. jún. 30. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, van esély rá. A korral (leginkább 20 fölött) lassul az anyagcsere és ugyanakkora mennyiségtől, mint amitől tiniként egy gramm sem maradt rajtad, később hízhatsz.


De ezen ráérsz majd akkor aggódni! Most enned KELL, hogy fejlődhess!


Amit viszont most is megtehetsz: kezdj el sportolni, hogy felnőttként ne legyen idegen számodra.

2014. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy mi az a sok, amit eszel. Másrészt pedig, kinek mi a sok (sokan, akik mondjuk szeretnének tömeget felszedni, azt hiszik, hogy sokat esznek, és közben mégsem). :)


Ha viszont egészségtelen kajából eszel sokat, akkor én elképzelhetőnek tartom, hogy mondjuk 18-20 éves korod környékén elkezdesz hízni (láttam ilyesmit már). De ha még most odafigyelsz rá, akkor meg tudod előzni. :)

2014. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!