Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma ennyit ettem akkor ez...

Ha ma ennyit ettem akkor ez szerintetek soknak vagy kevésnek számít?

Figyelt kérdés

Bocsi ha nem jó kategóriába tettem a kérdést, de nem tudtam hova illene be...


Mivel sajna nem tudok betegség miatt mozgással fogyni így próbálok máshoz folyamodni... így pl koplalás...


a mai kajám eddig másfél szeletnyi kenyér megvajazva vékonyan rá tettem pár szelet szalámit és reszeltem rá sajtot majd megmikróztam, ez volt kb délelőtt 10 óra körül, azóta 3 vagy 4 kis sajtos pogácsát ettem ( a kis az kb egy gyufásdoboz méretű ) és ennyi... meg neten találtunk valami akármit borsmenta, uborka meg nem tudom még mi kell bele és az áll pár napig vízben és azt a vizet kell meginni valami karcsúsító italnak írták... ezt iszom már pár napja, és azt veszem észre hogy egyre, egyre kevesebb kaja kell és nem vagyok éhes sem, legalább is nem érzem...



2014. júl. 1. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
pár napos allott vizet iszol? nem bugyvadt? na iilyenhez nem folyamodnék, viszont amit irtal lehet 1000kcal korul, viszont joforman cs szenhidrat, szoval CH tartalkokat nem uritesz vele.ha sima vizet innal az is eltelitene..szoval a kerdesre valasz nem sok viszont ha fogyni akarsz teljesen rossz.
2014. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hülye vagyok már ilyenkor... nem pár napig hanem csak másnapig, és végig hűtőben kell tartani...



a második válaszadónak:


zöldkávé kapszulát szedek, de nem tudom miért, 3 vagy 4 kiló ment le tőle de több nem akar..

2014. júl. 1. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Második válaszoló? Még nem is írtam semmit.
2014. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de volt egy második is valami nemtudom milyen kapszulát írt meg egy linket de szerintem a link miatt törölték a válaszát
2014. júl. 1. 22:38
 5/10 A kérdező kommentje:
igen az volt az, de am lassan lassan de megy lefelé de az a baj nagyon lassan...:/ kb 2,5 - 3 év alatt 30 kiló ment le eddig...:S
2014. júl. 1. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
hisz kitartas, amig eléred a célod!
2014. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Látom megint törölték a hozzászólásom. Kíváncsi lennék, miért tilos egy nyilvánosan letölthető, ingyenes könyvet terjeszteni. Akkor úgy írom le, hogy keress rá, hogy a testépítők milyen étrend segítségével fogynak. Ugyanazokat az elveket kell neked is követni, csak a mozgás hiánya miatt kell rajta valószínűleg módosítani, valószínűleg neked még alacsonyabb szénhidrátbevitelre lesz szükséged, de ha elkezdesz egy jó diétát, közben úgyis kitapasztalod, hogy neked mi a megfelelő.
2014. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok a szénhidrát...sajnos így nem fogsz fogyni, tapasztalatból mondom.

A szénhidrát szempontjából sok, a fehérje szempontjából marha kevés...fordítva kéne legyen, az a jó.

2014. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul étkezel!

Koplalni egészségtelen, hazavágja az anyagcserét, és már attól hízni fogsz, ha ránézel valamire.

Amit eszel az szinte mind rossz, gyorsan felszívódó szénhidrát, így nemcsak mennyiségileg, de minőségileg is éhezel.


Ezzel csak az egészséged vágod haza!

2014. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tényleg ne koplalj !!! Én is koplaltam egy ideig és eredményse se volt ! Sőtt ráadásul nagyon sok idő volt mire ujra jól tudtam lakni anélkül hogy ne lenne hányingerem meg ne fájna a gyomrom és ne lenne érzékeny mindenre...:( Igyál vizet, mozogj sokat , szerezz be egy kutyát fuss vele, hasazz,tornázz, 1citrom leve 1l vizbe idd azt !
2014. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!