Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy anorexiás...

Mit tehetek hogy anorexiás legyek?

Figyelt kérdés
Már elegem van magaból, nagyon kövér vagyok, és nem használ a diéta, a torna se semmi! Úgy döntöttem, hogy 1 hónapig anorexiás életmódot követek, s aztán abbahagyom. Kérlek mondjátok el, hogy mit kell tenni, ahhoy, hogy anorexiás legyek.

2014. júl. 5. 08:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
29%

keveset eszel és utána meghánytatod magad

de nem éri meg(bele is lehet halni)

2014. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia az agybaj, szoval nem egy eldontes es tovabb mint egy honapig tart. Amirol te irsz az eheztetes.
2014. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Első: az bulimia


Ha tudnád, hogy milyen az anorexia, soha nem szeretnél az lenni, ebben biztos vagyok.

2014. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene az egyik végletből a másikba kerülni? Nem jobb lenne egy sportos, csinos testet célul kitűzni? A jelenlegi helyzet megváltoztatására nem 1 hónapot kell szánni, mert így utána még többet visszaszedsz, mint korábban. Teljes életmódváltás kell
2014. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"1 hónapig anorexiás életmódot követek, s aztán abbahagyom"


A lehető legrosszabb döntés. Egy hónapig koplalsz, majd visszatérsz a rendes étkezéshez, és 1 hónap alatt kétszer annyit visszahízol, mint amit leadsz.


Az anorexia nem játék. Én is voltam túlsúlyos, beleuntam, és nekiálltam diétázni. Aztán annyira jó volt látni, hogy csak úgy repkednek el a kilók, hogy nem bírtam leállni, és egyre szigorúbb diétát folytattam. A vége az lett, hogy naponta két alma vagy egy üres zsemle volt, amit ettem. Már undorodtam magamtól, olyan csontváz voltam, de nem bírtam enni. Orvosi segítséggel hónapokig tartott, mire egy kicsit is sikerült rendesen táplálkoznom. Visszaszednem pár kilót, de azért is szenvednem kellett.


Én is csak vékony akartam lenni, de túlzásba vittem, pedig 19 éves voltam, tudhattam volna, hol a mérték.

2014. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A diéta valószínűleg azért nem használt, mert valamit nem jól csináltál. Milyen diéta volt?
2014. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Arról se feledkezz meg, hogy a koplalástól a hajad fele kihullik, és nagyon sok hónap, akár év is, mire lesz a szervezetednek energiája arra is, hogy elkezdje visszanöveszteni.
2014. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 acelsziv ***** válasza:
91%
6: gyanítom olyan, hogy: Éjfélig bármit, Utána csak kaviárt. Ha van. Ha nincs akkor bármit.
2014. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
McDonalds-féle zsírdiéta.
2014. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
4%
Oda nem diéta kell hanem az hogy Naponta fuss 6-7 km-t úgy hogy kocog, sprintel, kocok, sprintel. Aztán a reggeli futás után reggelizz gyümölcsöket. Ebéd ne vöröshús legyen , mindegy hogy mi csak főttétel. Vacsora meg szintén gyümi. Én 14 éves létemre ezt csinálom minden egyes nap. Volt rajtam túlsúly, de nem sok ezért Elkezdtem.3 hónap alatt minden fölösleg lement rólam és ezt csinálom azóta is. De persze van akinek több idő kell hozzá . Szerintem próbáld ki, az anorexiás hülyeséget nem bírnád ki.
2014. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!