Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elerhetem a celomat?

Elerhetem a celomat?

Figyelt kérdés

most vagyok 13 es valahogy igy nezek ki mint ez a csaj:


[link]


tudom fiatal vagyok meg..dde szeretnem ezt az alakot elerni:


[link]


valami ilyesmirol almodozom! amugy meg novo felben vagyok..166 cm vagyoke eddig


2014. júl. 6. 01:07
 1/3 anonim válasza:
Szerintem most is teljesen jó alakod van, ha valóban úgy nézel ki, mint az első képen lévő személy. Szerintem sportolj, járj el egyesületbe. Diétáznod sztem nem kell, maximum ne egyél nasit. Rendszeres sporttal, mondjuk napi 2 óra edzéssel simán lehetsz ilyen...
2014. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen célt elérhetsz,ha kitartassz,és nem álmodozol,hanem sokkal inkább reális célokat tűzöl ki magadnak!Nyilván pont ugyanolyan alakod nem lesz,de lehet olyan jó,szép,formás,mint annak a lánynak!:)
2014. júl. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézel ki, mint a lány az első képen, akkor simán. Fontos tudnod, hogy koplalni, éhezni nem szabad. Ilyen alakot csak egészséges életmóddal lehet elérni. Heti pár napot sportolj valamit, és étkezz egészségesen. Ne egyél chipset, csokit, ne igyál cukros üdítőket, és egyéb mű cuccokat. Viszont mindig, de fiatal korban különösen fontos, hogy a tested megkapja a tápanyagokat. Egyél húst és zöldségeket, mértékkel gyümölcsöket. Nem vagy igazán elhízva, így nem javasolnám, hogy fogyókúrázásba kezdj. Egy kis sport és a nasik elhagyása sokat számíthat.
2014. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!