Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 1 hete futok naponta 25...

Kb 1 hete futok naponta 25 percet este, lehetne ezt csinalnom ugy is, hogy eljarok este szokasosan es reggel is futni? Miket egyek, receptek?

Figyelt kérdés
Le akarok a nyár alatt fogyni legalabb 6-7 kgt. Most 74-75kg kozott vagyok es 176 cm. Tanacsoknak is orulnek. Amugy 2 ev alatt lefogytam 20 kgt, es mostmar nem mennek le olyan gyorsan a kg-k,tanacstalan vagyok :(

2014. júl. 6. 15:28
 1/1 anonim válasza:
Diéta! Másik 30-40 perc míg a szervezeted eszívja a bevitt szénhidrátot, majd az izmokból is elveszi és utána jön a zsirocska. Kocogj, 3-4km/h-val de azt kitartóan. +edzeni és kéne hogy szép tónusos legyél. 7kg-ot simán lefogyod csak készülj fel hogy a fele kb izomból lesz. shop.builder.hu mindent megtalálsz.
2014. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!