Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 120 kilo vagyok,15 eves,4...

120 kilo vagyok,15 eves,4 hete probaltam egy fogyokurat, dietaval es sok sporttal, lefogytam 6 kg 2 het allat. Nem hiztam visza es pedig man 2 hete befejeztem a kurat de hetfotol ujbol elkezdem. Szerintetek le tudok 25 kg fogyni hogy ne hizzam visza?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
siman :)
2014. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon ügyes vagy! Apránként le fog menni, meglátod! A sikerek pedig egyre több erőt adnak majd a folytatáshoz! Én ismerek egy lányt aki 95 kg volt, és lefogyott kb 60 kg-ra apránként, olyan szép lett mint egy modell.
2014. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mennyi ido allat fogyot 60 kg-ra?
2014. júl. 11. 12:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Természetesen meg tudod csinálni. Két hét alatt 6 kg elég soknak tűnik. Csak óvatosan. A diétád normális legyen, sok fehérjével, viszonylag kevés szénhidráttal. Cukor, liszt, péksütik felejtősek. 25 kg-nak legalább fél évet kell adnod, hogy lemenjen, de az izmaid is megmaradjanak, és a bőr se lógjon rajtad. Kitartás, türelem. Simán meg tudod csinálni.
2014. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kb fel ev alatt lemegy a 25 kg :). Kitartast! Masik tulsulyos , fogyozo ! Ja es egy tanacs, ha csak tartod egy darabog a sulyodat , azaz pihens, az is teljestimeny!!! persze aztan tovabb...
2014. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Sajnos nem tudom. De a többieknek igazuk van, h ezt türelmesen, lassú ütemben kell csinálni, akkor tudja a bőröd is lekövetni a fogyást, és nem fog lógni. És igaz, ha megreked néha a kilók leadása, az teljesen normális!
2014. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de gondoskodjunk egy picit , ha 2 het allat lement 6 kg es nem szedtem visza 2 het allat , mert kell egy fel ev 25 kg leadni , en ugy szamoltam hogy 2,5 honap eleg , es evvel nem csak en vagyok igy.
2014. júl. 12. 10:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, biztos meg lehet csinàlni, aztán te is jössz vissza, hogy lóg a hasad, plötyi vagy, nincs rajtad izom.
2014. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minnel sulyosabb vagy, annal konnyebben esnek le a kilok, es tobb. Nem fogsz minden ket hetben 6 kilot fogyni. Ez csak a kezdesnel van. Ahogy halladsz az idelais suly fele, annal kevesebbet fogsz lefogyni. Lesz olyan het is, hogy jo ha 1 kg-ot fogysz.
2014. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy egy ido utan minnel nehezebben fognak lemenni , ezt man enis halottam sokaktol de az idealis suly az ugy 75 volna es en most 115 vagyok , az a 25 kilo meglesz 3 honap allat
2014. júl. 12. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!