Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni szeptem...

Hogyan tudnék lefogyni szeptemberig öt kilót?

Figyelt kérdés
163 cm és 52 kiló vagyok.
2014. júl. 17. 01:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
a testtömegindexed alapján sovány vagy. ha öt kilót lefogynál, az már kórosnak számítana. javaslom, nézesd meg magadat egy szakemberrel.
2014. júl. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miert pont otot? miert pont szeptemberig?
2014. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kell öt kilót fogyni ilyen arányokkal, ha izmosabb testet akarsz, inkább sportolj többet + emeld a fehérjebevitelt.

Mivel semmi túlsúlyos nincs, egészségesen nem nagyon megy le szeptember elejéig 5 kiló, pláne nem zsírból. Izomból gondolom nem akarsz fogyni.

2014. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es azért szeptemberig mert suli időben nehezebben tudnék figyelni a súlyomra. Nyáron meg ráérek.
2014. júl. 17. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
ha a suliban nem tudsz figyelni a sulyodra, akkor kar a gozert, hamarabb visszamegy mint ahogy leszenvedted magadrol.
2014. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A lábammal (vagyis a combommal) nagyon nem vagyok megelégedve. Abból mindenképp szeretnék fogyni csak nem tudom hogy lehetne.
2014. júl. 17. 10:07
 7/11 anonim ***** válasza:

nincs lokalis fogyas. Azaz nincs helyi zsiregetes. A szervezeted donti el, hogy hova pakolja a zsirt es honnan egeti el, ezt gyakorlatokkal befolyasolni nem tudod.


raadasul lanyoknal van egy olyan gond, hogy mire elerik a vagyott alakot, leadjak a hájat a hatsojukrol meg a comjukrol, addigra elfogy a melluk is.

2014. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem :/ Köszönöm
2014. júl. 17. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
azert ne keseredj el. Kezdj el sportolni, egeszsegesen kajalni, es meglesz az eredmenye. ha nem is szeptemberre.
2014. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egészségesen eszek. Sportolni suli közben meg nincs idom sajnos.
2014. júl. 17. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!