Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ebédeltem ma, és...

Nagyon sokat ebédeltem ma, és hihetetlen lelkiismeret furdalásom van. Mennyit fogok hízni?

Figyelt kérdés

Megettem kb. fél kg cerbonara spagettit :( Reggelire müzlit ettem, vacsorázni nem fogok, és elmegyek egy órát futni.

Vagy hánytassam inkább meg magam?


2014. júl. 18. 12:22
 1/7 anonim válasza:
ne szórakozz. majd holnap kevesebbet eszel
2014. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lelkiismeret? Hányatás? Nincsen semmi gond :-).

Mindenkinek van "szénhidrátdús" napjai. Így a normális! Viszont a lelkiismeret furdalás az már nem ép dolog. Ahogyan a hányatás sem.

Ezért: Vacsorázz! (Az anyagcseréd lelassul, +ha nagyon kiéhezteted magadat akkor reggel akkor a étvágyad lesz, hogy még fél kiló spagettit cuppantasz be).

Futni, futhtasz de inkább sétálj. A futás tönkre teszi az izületeket, ha 1 óráig csinálod. A legjobb köztes megoldás pedig: ha fél órát futsz és utána fél órát sétálasz. (Ha séta leőtt futsz gyalogláskor 2x több kalóriát égetsz).

Viszont igérd meg, ogy vacsorázol! Mondjuk ezt?

1 csésze natúr joghurt, 1/2 csésze meggyel/cseresznyével/kivivel? Könnyű étel, nyugodtan fogyaszd!

2014. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, egyetlen egy bezabálástól nem fogsz hízni semennyit sem. Ha utána már normálisan eszel.

Ne legyen ezért lelkiismeret furdalásod.

De azért legközelebb jobban figyelj. Fél kiló az rengeteg, jó nagy gyomrod lehet.

2014. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Carbonara-nak hívják, de mindegy. :D

A mai ebéd kicsit máshogy alakult, sebaj, tégy úgy, mintha mi sem történt volna! Egyél vacsorát is!

2014. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, nem volt fél kg, de hatalmas nagy tányér volt.
2014. júl. 18. 17:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Egész délután takarítottam, meg 65 percet futottam, de így is 2 kg-mal többet mutat a mérleg :(
2014. júl. 18. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose este mérj!!! Mindig többet fog mutatni a mérleg.
2014. júl. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!