Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az egész napi kajám egy...

Ha az egész napi kajám egy csomag zabfalatok és egy gyümölcs turmix azzal fogyhatok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyeség de kg-ra kéne fogynom rövid idő alatt elhiszem hogy sz@rul fgok kinézni de ezt a kajálást legalább betudom tartani...


tehát a kérdés annyi hogy fogyni fogok e? Mert egy zabfalatok csomag (györi) keksz az 1000kcal + a turmix tehát nem kevés...


160/59


2014. júl. 24. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kórházban lesz ennél jobb kaja. Úgyis ott kötsz ki ;)
2014. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

... na ja


tehát fogyhatok

2014. júl. 24. 14:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Kilót azt veszíthetsz így.

Valószínűleg izomból fogsz fogyni, tehát a fogyókúrád végére zsírosabb leszel, mint jelenleg. Mivel tápanyaghoz ennyiből nem nagyon jut a szervezeted, ezért az éheztetés után tartalékoló üzemmódba kapcsol majd, tehát gyorsan vissza hízod amit leadtál, meg még többet is. Ráadásul ha minden igaz, ez a hízás megint csak zsír lesz.

Megéri?

2014. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

roh@dtul nem de ez van


ha tudsz jobatt amitől 7 kg fogyhatok 3 hét allatt akkor azt csinálom

2014. júl. 24. 14:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor roh@dtul írd már meg, hogy mi van, légy szíves!

Szeretném tudni, mi lehet az a halasztást nem tűrő dolog, ami miatt naponta 20 ember ír ki olyan kérdést, hogy x idő alatt ennyit meg ennyit KELL fogynia.

Nekem olyan mindegy, mit csinálsz magaddal, de miért csinálod ilyen hülye módszerekkel, ha lehet normálisan is? És tényleg szeretném tudni, mi kényszerít rá, hogy fogyj.

2014. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, amúgy, bár ezt se ajánlom jó szívvel, én a paleolit diétával fogytam 3 hét alatt 7 kilót. A te agymenésedtől az is jobb, bár nem megoldás...
2014. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

utána nézek hatos köszi..


ok:egyszerűen hülye vagyok nem néztem a kilókat és felszaladtak (nagyon rossz időszak volt és kajával vigasztalódtam...) most álltam mérlegre és megleppeten konstatáltam hogy egyszerűen nem indulhatok a következő versenyemen mert 7!!!!!!! egész kg-val több vagyok mint a határ ... no comment

2014. júl. 24. 14:52
 8/12 A kérdező kommentje:

illetőleg indulhatok csak másik kategóriában (ahol élve megölnek mert még így is 2x akorák mint én)


tehát ha lehet a KÉRDÉSRE válaszoljatok


FOGYHATOK ÍGY HA IGEN MENNYIT????

2014. júl. 24. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen verseny?

Egy sportember nem a verseny előtt áll rá a mérlegre, hogy hány kiló. Meg gondolom akkor jársz edzésre, ha versenyre mész arra készülni kell bármi is az. Így kicsit fura hogy felszaladtak a kilók és most kaptál észbe. Másrészt aki versenyszerűen sportol és valamiért előfordul vele ilyesmi, az nem a GYK-n fog étkezési tanácsokat kérni.

Amúgy meg ha most elkezdesz koplalni akkor csak legyengülsz és még izmot is veszítesz. Így nem tudom hogy akarsz majd edzeni meg elindulni a versenyen. Ha csak mérlegelésig koplalsz és utána elkezdesz enni jól be fogsz zsírosodni:D

2014. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Versenyre leépült izmokkal, erőtlenül? Tényleg ezt akarod?
2014. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!