Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra utáni vékony nők/...

Fogyókúra utáni vékony nők/ lányok! Ti hogyan/ milyen étrenddel tartjátok fenn a nehezen elért súlyotokat? Hogyhogy nem híztok vissza? Mit kell tenni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy életmódot kell váltani, ami EGY EGÉSZ ÉLETRE SZÓL, és nem divatos 90 napos diétákkal sanyargatni a szervezetet és megvonni tőle szinte mindent ez alatt és utána visszatérne arra a hibás életmódra, amit az előtt folytattál és visszahízni mindent.
2014. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Koplalásos fogyókúránál a visszahízást kb. lehetetlen elkerülni.

Életmódváltással viszont ilyen gondok nem merülnek fel.

2014. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészségesen kell étkezni, és akkor normál súlyú lesz az ember, sporttal pedig formálhatja magát. Életmódot kell váltani, nem X ideig fogyózni.
2014. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, és mi az az életmós, amire áttértetek?
2014. júl. 25. 21:35
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint úgy értitek, hogy akkor mondjuk elhatározom, hogy 18 h után nem eszem többet, és akkor ezt tartsam meg egész életemben, és akkor nincs is kivétel? ilyesmi?
2014. júl. 25. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
az este 6 után nem evés hülyeséget inkább el ne kezdd.
2014. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 6 óra utáni evés hülyeség. Én 18-20 kgot adtam le anno 4-5 éve, de ettem 6 után (főleg ha tanulsz vagy dolgozol, vagy ha vizsgaidőszak van stb. kell is!)

Meg úgy általában, ha fent vagy este 10-11-éjfélig vagy tovább simán lehet enni 8-9 körül.


Az, hogy egy életen át megtartani a szokásokat, tehát életmódváltás a következőt jelenti:

- kerülni este a szénhidrátot (kerülni, szóval ha havonta 1X becsúszik az nem baj)

- kerülni a cukrot pl. nem sima coca-cola-t veszel, hanem coca-cola zerot. nem iszol nestea-t meg ilyen cukros üdítőket

- nem mész be a mekibe, hanem egészségesebb kajáldákat választasz

- ha elmész egy étterembe, nem csülköt rendelsz, sültkrumplival, hanem egészségesebb dolgokat

- ha elmész egy házibuliba, nem zabálsz be 1-2 zacskó csipszet, és sütit, csak mert ott van az a kaja, és vendég vagy... attól még nem kell enni belőle,

- alkohol terén: én mióta életmódot váltottam, max száraz fehérbort iszom, annak legkevesebb a kalóriatartalma. jobb kerülni: a koktélokat mert egy tejszínes koktél pl. Pina Colada sok száz kcal-t tartalmaz

- lehet enni szénhidrátot, de inkább délelőtt/reggel

- a mozgás legyen az életed része, nemcsak az hogy heti 2-szer futsz vagy sportolsz valamit, de ne bosszankodj ha sétálnod kell 3-5 megállót - én szívesen sétálok - vagy ha lépcsőznöd kell, akkor se bosszankodj. Én van hogy 15 emeletet is simán felsétálok, nem kell lift, mert tudom hogy ezzel is mozgok.


Ilyen általánosságok:)

2014. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!