Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 4 kilot...

Le szeretnék fogyni 4 kilot ugy, hogy a szuleim ne vegyék észre hogy fogyózok. Hogy tudnám ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Szia:) az úgy elég nehéz lesz de..én most jöttem ki a kórházból és a gyógyszerek mellé kaptam ég diétát (a gyógyszer elvileg hízás eredményezhet) és én 5kgt fogytam azóta.

Reggelire 2 szelet teljes kiörlésű kenyér,egy bögre sima (cukor és minden mentes) zöld tea.

Ebédre az amit anya csinál de csak mértékkel, nem szedek kétszer stb.. .és ebéd után egy sor csoki.

Vacsora pedig ugyanaz mint a reggeli csak zöld tea helyett szűz teát iszom.

Fontos, hogy napközben NE nassolj, ha nagyon ne bírod egyél egy kevés dinnyét. És persze mozogj! :) remélem tudtam segíteni, sok sikert kívánok! !! L/14

2014. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szüleidnek mi kifogásuk van a diéta ellen?
2014. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hús van, szedjél kétszer, ha tészta, csak csiepegess. Így nem fogják észrevenni.
2014. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz ugyanannyit, mint eddig, csak válogasd meg, mit. Napi 5x lakj jól zöldséggel és gyümölccsel (de inkább zöldséggel a gyümölcscukor miatt) és kiegészítésképpen mehet napi max 1 vékony szelet kenyér és egy is száraz hús. Én amióta ezt csinálom, sokkal többet eszek, mint előtte (mivel a zöldség nem vmi laktató) viszont már több, mint egy ruhaméretet leadtam.
2014. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól mondják, egyszerűen egyél kevesebbet a tésztából, kenyérből, édességből. Mondd azt, hogy nem kívánod. Zöldség mehet bármilyen mennyiségben, hús, gyümölcs szintén kell. Mellette pedig MOZOGJ! Ez a legfontosabb, saját tapasztalatom alapján. Én most pl. szépen fogyok, csak annyit csinálok, hogy nem zabálok és hetente kb. 4-szer sportolok.

Egyébként megkérdezhetem, hogy milyen magas és hány kiló vagy, illetve hány éves? A szüleid miért ellenzik a fogyókúrát?

2014. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jelenlegi adataid?
2014. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne egyél kenyeret. és ha lehet magadnak szedj és ne a szüleid tegyék az ételt a tányérra. az a véleményem a legtöbb elhízásnak a szülők az okai és ez ellen leginkább a korai különköltözéssel lehet tenni.
2014. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat:) egyébként azert nem szeretném hogy észrevegyék mert ők eleggé diéta ellenesek....

Viszont van rajtam 4 kilo felesleg és azt szeretném leadni:)

2014. júl. 27. 09:15
 9/9 anonim válasza:

foglald le valamivel magad! (leginkább menj el otthonról, elég egy jó kis séta a parkban a barátnőkkel, a lényeg, hogy az étkezések között ne légy otthon)

én elmentem egy 10 napos cserkésztáborba és mire hazajöttem könnyebb voltam 4 kilóval (igen, pont néggyel :D)

hogy miért? mert sokat kellett a táborban mozogni, nem én szabdam meg, hogy mikor, mit eszem, és akérmilyen zsíros ételt is adtam ebédre, nem híztam el. maga a kaja is nagyon szar volt, néha csak csipegettem, de ezt te nem kell megvalósítsd :)

a lényeg, hogy jó lenne egy táblézatot készíteni magadnak, amiben leírod, hogy mikor eszel. és amikor akkor eszel, amikor a táblázat szerint nem kéne, akkor húzd ki a vacsorát. vagyis egyszerűen csak azon a nap nem eszed meg a vacsorát. ezt hogyan is lehetne megvalósítani féltő szülőkkel? egy vagy két órával a vacsora előtt (vagy rogtön az ebéd után) elmész otthonról valahová a közelbe (játszótérre, vagy biciklizni, görkorizni) és a vacsora után, mondjuk 9, 10 óra fele jössz haza. és akkor már egézségtelen étkezni, diéta ide vagy oda, s szerintem a szüleid sem akarják majd belédtukmálni a vacsora maradványait :D

ó, és igen, hat óra után ne egyél, max. csak gyümölcsöket, zöldségeket - gondolom zet már neked is sokszor mondták.

és MOZOGJ rengeteget, lehetőleg a szabadban és sokat, mert ha elfáradsz, akkor kevésbé leszel éhes (legalábbis nálam így van).

sok sikert!

2014. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!