Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4-5 kilót leadhatok egy hónap...

4-5 kilót leadhatok egy hónap alatt jojó effektus nélkül?

Figyelt kérdés

Tippeket is adhatnátok. Igazából főként szálkásítani szeretnék. Egészségesen eszem, talán kicsit kevesebbet az átlagnál. Reggelente bűnözök egy jegeskávéval, de egyébként édességet nem fogyasztok.

Mai étrendem:

Reggeli: szendvics, jegeskávé

Tízórai: görögdinnye

Ebéd: Sajttal töltött pulykamell ( készre sütött bolti vacak, de sajnos nem mindig van időm, alapanyagom főzni) párolt zöldségekkel

Uzsonna: főtt kukorica

Vacsora: zsírszegény túró



2014. júl. 31. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Minden nap tornázok legalább fél órát, hetente egyszer 3 órát néptáncolok.
2014. júl. 31. 21:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leadhatsz, de ahhoz tényleg oda kellene figyelned, hogy mit eszel.


Reggeli szendvics mit takar?

Ebédre jó jó persze néha belefér ilyen kaja is, főleg ha nincs időd, de azért ez nagyon egészségtelen, mű termék.

Nem több idő 2-3 tojást megfőzni, az sem drágább.

Főtt kukorica helyett inkább saláta, joghurt vagy alma ha édesebbet kívánsz.

Este süthetsz húst, párolva hamar megvan kb fél óra, amíg lefürdesz kész is van, én is így szoktam. Ugyanígy a máj, hal és a rizs is hamar kész van.

Kaphatóak natúr lében eltett halak is, ha nincs időm főzni és ezeket is szoktam enni salátával.

Vagy egy jó nagy lábas mindent bele zöldség leves májjal, húskockákkal 2-3 napig is eláll, laktató és ha melegen eszed még jobb is, telít és az első fogással is már jól laksz, nem fogsz tudni annyit enni a másodikból.

2014. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A szendvics teljes kiőrlésű kenyér, csirkemell sonka, vaj, saláta, sajt. Az ebéd nagyon ritkán ilyen egészségtelen, csak most pont így jött ki. Ami nehézséget jelent, hogy eddig is igyekeztem egészségesen enni, és étrendváltoztatás nélkül nem tudom hogy fogyhatnék.
2014. aug. 3. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit és mennyit mozogsz? Sok múlik ezen illetve nem eszel elég fehérjét, így borítékolt a yoyo. 2 gr/ttkg kéne elosztva. Ha 150 kiló vagy gond nélkül lugrik 5 kg az elején, de zsírból ennyit nehéz leadni, heti kb fél kg az egészséges és tartható. Elején lemehet első héten plusz 1-2 is akár de az nem zsír, hanem salakanyagok stb
2014. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
171 cm 62 kg
2014. aug. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!