Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, nők, esetleg szakértők...

Lányok, nők, esetleg szakértők! Hogyan fogyhatnék fenékből és hasból? Milyen étkezést, mozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 165cm, 46kg.(a csípőm kb 85-90 között van,a derekam meg 60 körül) erős csontozatot örököltem. Sokan mondják, hogy vékony vagyok, de szerintem nem. Negatív kommenteket hanyagoljátok!

2014. júl. 31. 22:33
 1/8 Lipton. ***** válasza:

Tuti, hogy fogynod kell?

Az adatok szerint nem hinném.

2014. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretnek.( Egyebkent a csipot a fenekemnel mertem, mert ugy hallottam, hogy ugy kell. Elotte meg a csipomnel mertem..mindegy.lenyegtelen.)
2014. júl. 31. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek akarsz lapos botsáska lenni? Kinek tetszik az?
2014. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok az lenni, ne aggodj:) csak egy picit fogyni szeretnek.
2014. júl. 31. 23:00
 5/8 Lipton. ***** válasza:
Nem hinném, hogy sok zsír van rajtad. :D
2014. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Csak mert én is így kezdtem mint te, de nagyon túlzásba vittem, majdnem kórház lett a vége.. most meg tiszta gebe vagyok :( Egyébként: ne igyál cukros üdítőket, csakis vizet, de azt jó sokat, hanyagold a cukros és a fehérlisztes dolgokat, és sporolj! Vannak direkt ezekre a testrészekre való gyakorlatok :) 15/L
2014. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sok vizet iszok es csak azt! :) neha teat, mert az se egeszsegtelen, de azt nem napi szinten:) olyan gyakorlatokat nem tudtok amik nektek vagy ismeroseiteknek bevalt esetleg? Youtubeon van tobb ezer meg meg tobb es azokba nem igazan bizok. Lehet van koztuk jo, de az megsem az igazi
2014. júl. 31. 23:11
 8/8 Lipton. ***** válasza:

Sok fehérje: csirke, marha, hal , tojás, túró.

Kevés szénhidrát: Teljeskiörlésű kenyér/tészta, natúr zab, rizs, pufi rizs.

Sok zöldség, kevés gyümölcs.

Edzés: Csak onnan nem fogyhatsz, ha fogysz akkor mindenhonnan.

Aerob edzés, futás, bicaj, plusz hasprés, és guggolás, kitörés súllyal.

2014. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!