Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Drasztikus fogyás utáni...

Drasztikus fogyás utáni izmosítás lehet jó?

Figyelt kérdés
Jelenleg 83 kiló vagyok, srác és azért erős testalkatú. Tehát sosem leszek annyira sovány mint egyesek de így is van rajtam legalább 10-15 kiló plusz. Nem vagyok az a sportos alkat így nem szeretek kondiba járni sem futni sem úszni. Pedig ezek elengedhetetlenek a "jó testhez". Arra gondoltam mi lenne ha előbb lefogynék úgy hogy csak gyümölcsöt- zöldséget eszem és sokat iszom ( vizet persze). Tudom hogy morbid példa,de hasonlóan mint ha valaki kórházban vagy sivatagban elveszve fogyna le. Aztán, nem hájasan majd Elkezdenék kondizni. Sajnos ilyen vagyok, ez az én természetem nem akarok az a "gyökér" lenni aki küzd a fogyásért. Persze Schwarzenegger se szeretnék lenni, csak nézzek ki valahogy. Ez 1-2 hónap alatt beválhat?

2014. aug. 1. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint nyilvánosan nem szeretnék küzdeni, gyökérnek látszani a kondiba. Majd ha lefogytam akkor megyek gyúrni jelszóval és nem úgymond fogyni. Bocs ha elsőre értelmetlen volt.
2014. aug. 1. 16:25
 2/3 anonim ***** válasza:
csak pont hájas leszel, mivel nagyrészt izomból fogsz fogyni...
2014. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát 10-15 kg nem olyan vészesen sok. Ilyenkor mindig azt mondják, hogy először fel kell szedni izmot, és utána lefogyni a zsírt.Több izommal könnyebb a fogyás.

Bár most is fogyhatsz, de akkor is kéne kondiba járni erősíteni, hogy az izmaid megmaradjanak....

Pluszban el kéne olvasnod legalább egy Sárga kapszulát, ami helyretenné kicsit a dolgokat. Pont, hogy húst, halat, tojást kéne sokat enned, kevés szénhidrátot, és sok zöldséget.

2014. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!