Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor fog az agyam is alkalmaz...

Mikor fog az agyam is alkalmazkodni a változó külsőmhöz?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben ledobtam 20kg-t. Utána kicsit lazítottam ,de nem híztam vissza semmit.

Nyár elején elkezdtem edzőterembe járni, most látszik csak igazán a változás. A hasam laposabb lett és izmosabb is lettem. Nagyon sokan megdicsérnek.

Én magam is látom a változást, látom azt is, hogy sokkal többen megnéznek, mind az utcán, mind pedig az edzőteremben. De valahogy annyira szürreális az egész. Világéletemben kövér voltam és ahhoz szoktam hozzá, hogy az ellenkező nem képviselői inkább a barátnőim iránt érdeklődnek. Számomra elképzelhetetlen, hogy engem is csinosnak talál valaki.

Volt már közületek valaki ilyen helyzetben? Mikor fog elmúlni ez az érzés?

Köszönöm a válaszokat! :)

18L



2014. aug. 5. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
En hasonlon megyek most keresztul. Vilag eletemben 40-44-es ruhakat hordtam, aztan az elmult 1-1.5 evben lement rolam 20 kilo es most mar S/36-os ruhakat hordok. Az izmaim kezdenek latszani, ha felveszek egy-egy regebbi ruhadarabot, akkor mar-mar lotyog rajtam, de magamrol meg mindig nehezen hiszem el, hogy jol nezek ki, csinos vagyok. Valahol meg tobbet akarok. Szep feszes lenni, nem csak vekonyabb, mint voltam. Elegge alacsony a testzsirom, viszont a bor meg nem eleg feszes rajtam, valoszinuleg annak tobb ido kell, hogy szepen visszahuzodjon, de addig valahogy nem tudom jol erezni magam az uj boromben.
2014. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egészalakos tükrötök a fürdőben? Ha van, akkor állj elé pucéran és illegesd magad, nézd meg milyen feszes a feneked, szép a derekad íve stb. Ha csak előszobában van ilyen tükör, akkor ugyanez csak bikiniben.

Meg is dicsérheted magad.

2014. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lipton. ***** válasza:
Dicsekszel vagy panaszkodsz? :)
2014. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!