Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 185 cm magas, és 100 kg körül...

185 cm magas, és 100 kg körül vagyok (egy picit alatta, de nem tudom pontosan). Elég erős vagyok, és mozgok is meg dolgozom (intenzív fizikai munka). Akkor én most kövérnek számítok vagy csak testesnek? F

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Ezek a kérdések... Ráadásul férfiként a fogyókúrás rovatba. Garatulálok!

Nézzél tükörbe b@zeg, és mondd meg te!!! Tetszik, nem tetszik? Nagy lógó csöcseid, meg hasad van? Petyhüdt vagy? Mi mondjuk meg látatlanban, hogy te hogy nézel ki????

Lehetsz b@zmeg szálkás full izom, meg lehetsz kövér disznó. Mondd meg te!

2010. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló. neked meg azt ajánlom menj és fuss 10 kört mielőtt ilyen stílusban válaszolnál. minek kell válaszolni ha értelmes dolgot nem tudsz írni, csak megmutatni , hogy te vagy itt a Jani.Rád sem kíváncsi senki nyugi. tanuld meg levezetni az agressziódat.
2010. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Értettem ketteske! Akkor kérlek oltsd le kulturált stílusban a kérdezőt... Vagy szerinted értelmes a kérdés???
2010. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell leoltani senkit. ha úgy érzed hülye kérdés akkor lapozol és válaszolsz egy olyanra ami értelmes :) az embereket úgysem tudod megváltoztatni az értelmesebbnek maximum tudsz egy két jó tanácsot adni.
2010. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Okés, nyertél :)
2010. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aztán akkor mi a f@sz van ha férfiként ideírok? Mi van, ide csak a nők meg a b*zik írhatnak? Bocs, hogy a területedre tévedtem. Komolyan mondom, miért kell ennyire agresszívan válaszolni, amikor nem olyan kaliberű kérdést tettem fel, mint pl.: Miért nem sz0pja le magát ez a sok f@sz. Azt, hogy nem értelmes normálisan is meg lehet mondani, úgy is megértem. -.-
2010. jan. 13. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen hülye vagy???? Basszus olvasd már el mit kérdeztél!!! Leírtad a súlyod meg, hogy erős vagy... Ebből mégis hogyan mondjuk meg, hogy te kövér vagy, testes, vagy izmos???? Nincs értelme a kérdésnek... Ezért írtam, hogy nézz bele a tükörbe!!! De most komolyan ebből, hogy erős vagyok 100 kiló, dolgozom... A hülyék majd megmondják mennyi a BMI-d aztán rávágják, hogy kövér disznó vagy... az jó lesz? De ha kockás a hasad és ki vagy gyúrva és úgy vagy 100 kiló akkor ugye nem lehetsz kövér... szóval még mindig nincs értelme a kérdésednek, olyasmire akarod a választ, amire nem lehet megadni, mert nem látunk!!!!!!!
2010. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!