Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok?

Nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és fiú. 167 centi magas, és 58 kiló. Ez már soknak számít? És az miért van, hogy nagyobbak a melleim, mint a korombelieknek? Ezt el lehetne valahogy tüntetni?

Köszi előre is a válaszokat!:)



2014. aug. 8. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2014. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy, miért foglalkozol a melled méretével? Egyébként nem vagy kövér. Messze vagy még attól.
2014. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
81%
Nekem is nagy a csöcsöm. Gyúrj mellre vagy diétázzál. Csöcstestvér voltam
2014. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Serdülő korban fiúknál is előfordul a mell átmeneti megnövekedése. Mindenesetre kerülni kell a palackos ásványvizek és más italok fogyasztását, mert a palack falából a folyadékba beoldódó lágyítók hatása a női nemi hormonokhoz hasonló.
2014. aug. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha feldobsz egy képet a felsőtestedről az arcod nélkül akkor meg tudjuk mondani :)

Én 159 cm vagyok és 62 kg, igaz 20 éves létemre, de nem vagyok kövér, izmos testalkatom van.

2014. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah ne blamáljuk egymást...13 évesen ilyen dolgok felhozzák a figyelmed? Hogyha 167 centi magass vagy akkor az ideális testsúlyod 67 kg.Szóval jóval vékonyabb vagy a kelleténél, a melleid helyrejönnek idővel:) sok sok mozgást ajánlok.
2014. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kalgon válasza:
te hülye vagy ??te vékny vagy, én 176 cm magas 67kg vagyok 13 evesen :)
2014. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!