Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csak a "rossz"...

Mit tegyek, ha csak a "rossz" zoldsegeket szeretem?

Figyelt kérdés
Alapvetoen szerintem nagyon egeszsegesen etkezem, nem odafigyelve is szinte mar paleonak tudhato be, de a zoldsegekkel gondban vagyok.Imadom a huvelyeseket(borso,kukorica ezerrel!!) a paradicsomot,paprikat,salatakat, csemegeuborkat, de mast (karalabe,brokkoli,repa,stb) egyszeruen nem tudom letuszkolni a torkomon. Mit tudnatol javasolni, mi tevo legyek? Vagy ez nem akkora nagy gond dieta alatt?

2014. aug. 13. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gond??


Finomak ezek, én is nagyon szeretem őket.


Ugye nem gondolod komolyan, hogy kb. háromféle dolgot lehet enni, és kész?

2014. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
Ez nem gond, azt edd, amit szeretsz!
2014. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Julie S ***** válasza:
A kukorica azert rendszeresen fogyasztva nem egy vidam dolog. Ha csak idonkent eszed, az nem olyan nagy tragedia.
2014. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha nem szeretsz minden zöldséget. Paradicsom, paprika, saláta, uborka, borsó, ez azért valami, bár meg kell mondjam, nem vagyok szakértő, lehet, hogy van, amiben a répa pótolhatatlan velük, de azért nem hiszem, hogy minden viszonylag egészséges életet élő ember mindenféle zöldséget enne két pofára... Az ember van, amit szeret, van, amit nem. Aki utálja a zöldséget úgy általában, az már más, de Te nem ilyen vagy :)


A kukorica viszont nem hüvelyes, még csak nem is kétszíkű.

2014. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,akkor nem problemazom rajta. Es bocsi tenyleg,hogy huvelyesnek irtam,persze,hogy nem az,csak a hirtelen irasba a bab,borso mellett meg a kukorica volt a fejemben, es oda keveredettm
2014. aug. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!