Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik hosszabb ideje csinálják/...

Akik hosszabb ideje csinálják/csinálták a Rubint Réka tornát! Heti hányszor csináljátok/csináltátok és mennyi idő alatt volt látható eredménye?

Figyelt kérdés

Formásodni szeretnék,főleg csípő és comb téren így ezeket a gyakorlatokat preferálnám (tudom hogy helyi zsírégetés nincs)

Mivel kezdődik a suli,így heti 3 alkalomra gondoltam... Az Add önmagad 1 van meg egyenlőre,az 40 perces,de majd megkapom az Add ömagad 3-t is



2014. aug. 30. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
8 éve minden nap. Jó,az a pár hetes nyaralás másféle testmozgásól szól. Nekem pár hét alatt meglátszott,kb 30kilót fogytam le és tartom is évek óta. Most, terhesen is a hétvégék kivételével naponta csinálom. De a te terved tökéletes! Nem jó,ha hirtelen beleugrasz,aztán kimerülsz hamar. Youtubról rengeteg videót találsz tőle,változatosabb,mintha ugyan azt a 2 DVD-t ismételgetnéd. Figyelj a kajára is. Ne koplalj,csak "no cukor,no liszt" :D
2014. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hűha! Gratulálok az eredményedhez és a kitartásodhoz! :) Az egészséges étkezéssel nem lesz gond,hiszen már 1,5 éve életmódot váltottam és fogytam is,csak a formásodás még nem ártana :)

És mennyi idő múlva lenne érdemes növelni a mennyiséget? Persze nem rohanok sehova,de szeretnék azért 2 vagy max 3 hónap múlva látható eredményt...

2014. aug. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!