Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem edzeni, de nem...

Elkezdtem edzeni, de nem szeretnék a mellemből fogyni. Lehetséges, hogy így nem is fogok?

Figyelt kérdés
A napokban kezdtem el fitness-terembe járni, rendszeresen fogok, hogy látványos hatást érjek el. Nem sokat szeretnék fogyni, inkább a feszesítés lenne az elsődleges. Viszont nem szeretném, hogy kisebbek legyenek a melleim. Fogamzásgátlót szedek már több, mint egy éve, amitől sokat nőttek, de nem kell túl nagyra gondolni (80/B). Mivel folyamatosan szedem a tablettát, lehetséges hogy ez gátolni fogja a mellemre irányuló fogyást, vagy felejtsem ezt el, és készüljek fel arra hogy kisebbek lesznek? Tapasztalatokat és értelmes, készséges válaszokat várok.

2014. szept. 1. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Étrend függő, de te mivel feszesíteni, azaz izmosodni akarsz amihez tömegnövelő étrend kell, ergo nem fogsz fogyni.
2014. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A combomból szeretnék fogyni elsődlegesen, és narancsbőrrel is küszködök, tehát feszesíteni is szeretném. Viszont a hasamra is rá fogok dolgozni, illetve az "úszógumira", már amennyire lehetséges. Nem tudom hogy ezek mennyire befolyásolnák...
2014. szept. 1. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljes testre kell edzeni.
2014. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, csak ezek azok a helyek, amiken változtatni szeretnék.
2014. szept. 1. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Genetika, jósolni nem lehet, max abból indulhatsz ki, hogy a közeli rokonaid milyenek. Volt olyan osztálytársam, aki eléggé túlsúlyos volt, mégis kicsit voltak a mellei, nekem meg 70D-E, miközben 168cm-hez 55kg vagyok, ha hízok, először csípőre majd rögtön mellre megy. Sajnos ezt nem tudod megváltoztatni.
2014. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!