Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Flabelos-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

súlyos balesetekből,betegségekből való felépülést szolgálja rehabilitációs céllal.

tehát a funkció egy részének a visszaszerzésére való,mondjuk egy hosszúra nyúlt fekvő betegség után.

az,hogy sport eszközként van most felkapva,az nem más mint gyalázatos megtévesztés,mert ilyen célokra alkalmatlan egészséges embereknél.

2014. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Már vagy ezer olyan választ olvastam hogy nem jó a flabélos, csak pénzkidobás stb... Én augusztus elejétől járok heti háromszor. Fogytam 6 és fél kg-ot. Hasam és a combom 3,5 hete lett mérve, azóta hasból 5,5 cm-et fogytam, a combomból pedig 6,5 cm-et. Egészségesebben étkezem mint előtte, az édes üdítőket lecseréltem szénsavmentes vízre! Olyan helyre járok ahol felügyelik hogy mit csinálok, hogyan csinálom, hogy minden rendben legyen. Azért csak annyit szeretnék tudni, hogy aki azt mondja hogy nem jó ő próbálta is? Nekem eddig csak jó véleményem van a gépről.
2014. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és tudod is viszonyítani más sportágakhoz utolsó?

mert ez lenne a lényeg.

ha nem,akkor akkor nagyjából annyira objektív a véleményed,mintha valaki még életében nem ült kocsiban,aztán egyszer beül egy kispolszkiba,mennek vele kicsit,kiszáll és mondja utána,hogy-jé milyen gyors volt.

vagyis a te esetedben a nulla van viszonyítva a flabeloszhoz.

a nullától meg még ez a pénzlehúzó vacak edzés is jobb.

2014. szept. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
van viszonyítási alapom. régebben fociztam. heti 2 edzéssel. de sajnos megszűnt a csapat. van izomlázam flabélos után. nem csak állunk a gépem, különféle feladatok vannak pl súlyzóval egybekötve stb...
2014. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az étrend és a súlyzós edzés miatt fogysz, a flabélos csak kiegészítő.
2014. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
átmozgatja a test részeit, pozicióktól függően. de az tény, hogy nem fogytam tőle, hanem híztam.
2014. szept. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!