Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlytól sikeresen megszab...

Nagy súlytól sikeresen megszabadulók, az arcotok, nyakatok (toka) környékén mennyi idő múlva vettétek észre az eredményt?

Figyelt kérdés

Végre le akarom adni a 33 kiló súlyfeleslegemet, ami bizony elég gyorsan rakódott fel, ráadásul - okokat most nem részletezni - az arcom és a felsőtestem nagyon elváltozott, toka, a zsír mindenhol az arcomon, még az orromon és a szemeim körül is másképp néz ki.

Ha fogyok, általában combról és fenékről indul leggyorsabban, de fogalmam sincs, mikor fogom a régi, nem zsírtól szigetelt arcomat a tükörben viszontlátni, már eléggé idegesít, mert ezt a mindenhol hájjal borított, arcvonásokat kevésbé felmutató pufiságot nem érzem magaménak, nem ilyen arccal szoktammeg magamat.


Kinek hogyan alakult nagy súly leadása után az arc,toka?



2014. szept. 30. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a top súlyomhoz képest 36 kilóval vagyok kevesebb, kb. 15 kiló fogyás után kezdett meglátszódni az arcomon is.
2014. szept. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igen! :) És ha nem titok, megmondod, hány volt a topsúlyod hány centihez, és milyen gyorsan sikerült az első tizenöt kilótól megszabadulnod? Hány évesen, és F/N ?
2014. szept. 30. 05:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 36kg-Al vagyok kevesebb. Az indulási súlyom 95kg volt. Az arcomon nekem elég későn kezdett látszani, olyan 25kg után, de aztán egy nyár alatt annyit változtam, h az osztálytársaim nem ismertek meg :)) sok sikert neked, Hajrá!!! :))

17/L

2014. szept. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

94 kilóval kezdtem, és bevallom nem igazán tűnt fel, hogy az arcomon mikor kezdtem vékonyodni. Mivel az arcomat minden nap láttam a tükörben így a változás csak akkor tűnt fel amikor mások is megjegyezték, hogy mennyire más lett a kinézetem is. De ekkor már legalább 22 kilótól megszabadultam. Szerencsére lassú fogyást csináltam így a bőrömnek volt ideje regenerálódnia, így nincs lógó toka, vagy csúnya szem alatti táskák..:)

Jelenleg 68 kiló vagyok, de még mindig tart a fogyókúra. Bár már nem nevezem annak, mert megszoktam.

2014. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 10 kg után is jóval vékonyabb lett az arcom, és a nyakam. (80-ról indultam, most 70 vagyok). Nekem amúgy 1 év alatt ment le a 10 kg.
2014. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

175 cm magas vagyok, és 116 kiló voltam. Három év alatt fogytam le, minden évben kb. 10-12 kilót. Nem kapkodtam el, de mivel életmódot váltottam, nem is híztam vissza. Most sem vagyok vékony, de ha ettől többet fogynék, eltűnne a mellem! Ebből kiderül, hogy nő vagyok. :))

2014. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lemaradt, hogy negyven évesen kezdtem el.
2014. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tökszupik vagytok :) akkor tehát nagyjából pár hónap után lehet látni valami érdemit, köszike, mentek a zöld kezecskék!
2014. szept. 30. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!