Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos ma így jött ki, egész...

Sajnos ma így jött ki, egész nap alig bírtam valamit enni, estére megéheztem, és 5-kor megettem fél kg túrót, szerintetek ezzel nagyon elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Ma reggelire 2 főtt tojást, paradicsomot, uborkát és egy szelet szüreti tönköly kenyeret ettem

fél 9 felé 2 db almát

Mikor hazaértem fél 5 volt, lefürödtem és 5kor megettem egy tál túrót fahéjjal és egy almával, de nem laktam jól és megettem a túró másik felét is.

Nem így szokott kijönni, csak mára már elfogyott az étel, nem volt időm főzni, és nem volt szünetem ma munkába, mert le kellett húznom 1 órát, mert egyik nap előbb el kellett jönni, és a reggeli+ebéd szünetet ledolgoztam inkább.

Ma hazafelé bevásároltam, mert megkaptam a fizetésem, így vettem túrót, hogy majd megeszem a felét vacsorára, mert húst már nem sütök ma, mert ki kellett takarítanom a fürdőszobát is,konyhát is, így nem kapcsoltam be a gázt, ezért ma így jött ki.

Ma már nem eszek semmit, szoba biciklizek 1 órát, de utána megyek aludni már.


2014. okt. 4. 18:21
 1/2 anonim válasza:
ez nagyon kevés táplálék egy napra, még egy diétázónak is. már koplalásnak minősül szerintem sajnos. a túró nagyon egészséges, egyáltalán nem baj hogy becsúszott fél kg, hiszen mint mondtad még ma szobabiciklizel vagyis garantáltan ledolgozod. ha a kérdés arra voantkozik, hogy most ezzel elrontoddad-e a diétát és hízni fogsz-e, a válaszom: nem. szóval emiatt ne aggódj egy szálat se.
2014. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fél kiló túró kb 700kcal, azon kívül szinte semmit nem ettél.... ez inkább túl kevés semmint túl sok.
2014. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!