Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud egy gyors és...

Valaki tud egy gyors és hasznos fogyokurat lehetőleg azzal hogy mit egy es hogy mit kell csinálni? Otthonira gondoltam

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 16:53
 1/2 anonim válasza:
Mindegy, hogy mit eszel, de nagyon-nagyon keveset. Ezen kívül mozogj egy kicsit és reggel-este igyál meg egy pohárban egy evőkanál almaecetet, ami bontja a zsírt. :))
2014. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krill válasza:

Ennyi erővel szappant is rágcsálhatna, az is bontja a zsírt :D

Csodák nincsenek. Akarat nélkül nem fogsz lefogyni, a csodaszerek átverések.


Én 3 hónap alatt 10 kilót fogytam. Ennél gyorsabb fogyás nem ajánlott, mert nem egészséges.

Módszer egyszerű. Bármit ehettem, de írtam a kalóriákat.

Ehhez még mozogtam is elég sokat, és persze ezt is írtam.


Persze oda kell figyelni hogy mit eszel, mert nem megfelelő kajáktól pillanatok alatt megvan a napi kalória adagod. Pl. Egy pizza gyakorlatilag 2 napi kalória adag.

Általában a sajtot és tésztás kajákat érdemes kerülni.

Hal, zöldség, csirke, kevés kenyér, ha lehet teljes kiőrlésű, kevés olajos magvak, tejből is korlátozottan érdemes fogyasztani, cukor bevitelt minimalizálni. kb. ezzel úgy lehet tartani a kalória bevitelt, hogy szenvedni sem kell tőle, még jó is lakhatsz ha ügyesen állítod össze a menüt. Ha mozogsz is mellé akkor pedig korlátozottan fagyi/csoki is belefér.


De leginkább elszántság és kitartás kell hozzá. Első pár nap érdemes éhezni egy kicsit, mert a szervezeted pszichológiailag kívánja a kaját, pedig valójában nem vagy éhes. A böjtöléssel, le tudod rombolni ezt a gátat, utána a normál éhség már nem olyan zavaró.


Na meg érdemes magadat elfoglalni valamivel, mert ha otthon unatkozol akkor óhatatlanul nassolhat az ember.


Nagy segítség a kaloriabazis.hu, mert magadnak hazudhatsz (nagyon könnyű én csak tudom) de ha írsz becsülettel mindent, akkor azonnal látod hogy mit vittél túlzásba és arra odafigyelhetsz.

2014. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!