Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghasznosabb dieta?

Melyik a leghasznosabb dieta?

Figyelt kérdés
Olyan dietat szeretnek, ahol nem ehezem, de megis fogyok vele.....egy honapom van ra, sajnos nagyon kicentiztem a dolgokat...:(
2014. okt. 16. 19:17
 1/3 angelside ***** válasza:

Az életmódváltás a leghasznosabb "diéta", de szerintem te nem erre gondoltál.


Olyat egyél, amiben kevés a kalória; zöldségek, sovány húsok, cukor, liszt nélküli ételek.

2014. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, ami Neked személy szerint beválik.

valami mérlegelésen fogsz részt venni? Akkor még a vízvesztésnek is lehet értelme, persze az nem igazi fogyás.


Nekem az a nem éhezős kalóriadeficites diéta, amikor nagyon kevés szénhidrátot eszem, inkább zsírt, mert az remekül laktat és a testben zajló változások hatására a legtöbbekben eleve lecsökken az éhségérzet, miközben az energia inkább megnő. Mondjuk a ketogén kezdeti heteiben még sokaknak akadnak problémáik, de fogyni attól még fogynak. (Már ha nem rólam van szó, mert én nem, de ez kalóriabevitel kérdése.)


Bizonyára vannak más módszerek is, de egyénfüggő, hogy ki mivel lakik jól. Nekem csak a fenti működik, másoknak az nem, viszont pár falat szénhidráttal elvannak fél napig. Talán van róla tapasztalatod, hogy mi az az étel, ami a kalóriatartalmához képest meglepően jól és tartósan laktatott. Tipikusan a gyors szénhidrát nem ilyen, s amúgyis, a szénhidrát laktat legkevésbé, a fehérje sokkal jobban, de a zsír is.

2014. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nem diéta :D

Egyszerűen egy egészséges étrend, amiben pont annyi a kalória, amennyi kell!

Ez működik hosszútávon és vezet lassú fogyáshoz.


Ha egy hónapod van, akkor drasztikusabb kell. Bár nem értem miért pont egy hónap és mennyi felesleged lehet.

2014. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!