Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek a szüleitek segítettek...

Nektek a szüleitek segítettek a fogyásban vagy támogattak valamilyen módon?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Segítettek, de hozzá kell tenni nem 13-18 évesen, amikor még semmi szüksége nincs a szervezetnek arra, hogy fogyjon.
2014. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivéve a kóros eseteket.
2014. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. :) az én anyukám például elkezdte velem. Na persze nem önsanyargató fogyókúrába kezdtünk. Váltottunk egy egészségesebb életmódra,nagyon sokmindent kiiktattunk az étrendünkből. Szépen fogyunk mindketten,éhezés nélkül. És szerintem sokkal könnyebb volt így,hogy valaki csinálja velem. Tudjuk egymást motiválni. :) 15/L
2014. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem , sőőt észre se vete anyám ,hogy leadtam, 15kg -ot :D , ha normálisabbak a szüleid ugyis támogatnak ,de ne felejtsd nem nekik kell lefogyni , azt és úgy csinálj ahogy neked jó
2014. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyu igen, együtt váltottunk életmódot.Apu csak az elején azzal a feltétellel, hogy csak 7kg fogyok erre fogytam 9-10kg na akkor eléggé összevesztünk, a szobai mérleget is kiakarta dobatni velem.
2014. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalam sem vettek eszre (monduk en eleg drasztikusan csinaltam es titokban tartottam) csak mikor mar tizenkilok mentek le. Nem is ereztem fontosnak a tamogatast, igazan nem is ertem a kerdest, ha nem akarok valamit megenni nem eroltetik. Ha el akarok menni sportolni nem mondhatjak, hogy inkabb uljek otthon.
2015. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!