Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok,166...

13 éves lány vagyok,166 cm,56-57 kg. Nagyon nem vagyok megelégedve magammal, és szeretnék elkezdeni fogyózni. Milyen diétát tudtok javasolni? Van olyan, ami viszonylag rövid, de hatásos? (6-8 kg-ot szeretnék fogyni, vagy többet. )

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan azt fogják írni, hogy ilyen idős korban nem kell, stb. de nagyon elégedetlen vagyok a testemmel.

2014. nov. 1. 00:45
 1/7 anonim válasza:
Szerintem semmi szukséged fogyókurára.ne fogyózz inkám hagyj ki néhány dolgot az étrendedböl pl:tésztát,fehér kenyeret,süteményeket,gyorskajákat. Ne vond meg az ételt magadtol inkább napi 5x étkezz kevesebbet. Egyél sok gyumolcsot es járj el sportolni. Ha erre nincs lehetoséged akkor sétálj egy fél orat vagy menj el futni..lessz eredménye es nem kell fogyókurázni:)
2014. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Nézz utána mi az a savtalanítás meg a bázikus táplálkozás. Cukros dolgokat iktasd ki. Szülőknek szolj h minden ételt teljes kiörlésű lisztből csináljonak. Kerüld a szénhidrátokat, cukros üditőket
2014. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél, amit kívánsz, az az első lépés. Ezt nem könnyű betartani, nekem nagyon ritkán sikerül foglalkoznom avval, hogy beszerezzem, amit igazán kíván a szervezetem. Főleg 13 éves koromban azt ettem, amit adtak a rohanó életet élő szüleim, mert nem volt erre időm egészen 21 éves koromig, rengeteget tanultam. Most már azért jobban megy, hogy felnőtt vagyok.:)
2014. nov. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
166cm-hez 48-50kg nem túl ideális, főleg nem növekedési-nemi érési szakaszban lévő tininél. Ha nem tetszik, amit a tükörben látsz, tornával formáld, feszesítsd a tested; meg felejtsd el a szupermodell alakot, amit annyira istenítenek az utóbbi időben, az roppant egészségtelen anorexiás kinézet.
2014. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyél normálisan, és mozogj sokat. Felesleges teljes kiőrlésű kenyeret enned, azért, mert ma ez a divat. Az édességet korlátozd inkább.

Nem sok a súlyod, ne kezdj fogyózni. Sokat árthatsz vele a szervezetednek. Ebben a korban még fejlődik a tested.

2014. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miert is hülyes3g a minőségi táplálkozás? Nem divat csak a sok birka most jött rá h szemetet eszik. Egyesek nagyon ostobák
2014. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat. :) megfogadom őket! :)
2014. nov. 1. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!