Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni. Mit tegyek...

Le akarok fogyni. Mit tegyek ezek alapján? ( Lent a lényeg)

Figyelt kérdés

Elegem van az örökös zsírfogságból abból,hogyha kimegyek az utcára a rendőrség felhívja az állatrendőrséget,hogy kiszabadult egy víziló. ELÉG! Villogni akarok a facebookon a képeimmel,hogy milyen fasa csaj lettem. Nézzenek rám is fel az emberek főként a kitartásomra célzok. Ugyanis elég rosszak a családi körülmények nem igazán van pénz semmire. Tudnak valaki segíteni mit hozzak ki ebből?


- általában van itthon borsó,spenót,rizs,tészta,krumpli

ebédre mehetnének-e ezek főzelékként vagy levesként? Tudom ez korántsem normális,de jobb mint ami eddig volt. Persze inkább menne a spenót tojglival ,mint a milánóika.


Reggelire: készítenék ilyen zabkorpából (az a nagyon olcsó dolog) ilyen tejberizs szerű dolgot raknék rá fahéjat, tükörtojás stb ezek mellé mondjuk paradicsom( ha sós az étel) monjuk egy narancs ha édes ,innék teát tisztán néha kávézok

Elfogadom az olcsó reggeli recepteket,amik finomak is!

Nem tudom kelle-e tízórai,uzsonna ilyesmik

Vacsorával is gondba vagyok,mert gondolom a párizsis zsemle nem a legjobb megoldás. Mit esztek vacsorára? Tulajdonképpen mivel lehet jóllakni hosszútávon?

Sportolni mit sportoljak? A bicajom elromlott, a futáshoz elég ramaty az idő de jó lenne valamit mégis heti 4x pl.

Néha beleférne a csoki,vagy süti vagy zsemle szendvics de nyilván nem napi szinten ,mint most.

Várom az ötleteket!!



2014. nov. 19. 00:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elnézést a hibákért ideges vagyok.
2014. nov. 19. 00:53
 2/13 anonim válasza:
A futás elkerülhetetlen. Kerüld kajakor a kenyeret, és a sok tésztát. Fuss heti ötször öt kilométert. Először fokozatosan kezdjed, ne bumbele módra.
2014. nov. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

" A futás elkerülhetetlen. "


-ahhoz,hogy lefogyjál,nem muszáj futni,bőven elég,ha csak napi 1200-1500 kalóriát eszel,és nem többet,

-amiket írtál kajákat azok is tökéletesen megfelelnek neked,a lényeg,hogy csak annyit egyél belőlük,mint egy ovodás gyerek,azaz keveset,

2014. nov. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olcson neten lehet mar hasznaltan venni szobabiciklit, kerhetned azt karira mondjuk, vagy ha nem, akkor a neten van egy csomk torna video, esetleg tudsz letolteni es arra tornazni, pentek enikot mondjuk, vagy ha meg sok rajtad a felesleg es nem tudsz ugy mozogni, akkor norbi duci trening. Ez mehet heti 3-4x nyugodtan.
2014. nov. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"A futás elkerülhetetlen."


Sosem futottam, tesi nem számít, mégis fitt, izmos és karcsú vagyok. Simán meg lehet lenni nélküle is, a mozgás a fontos, nem a futás.

2014. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sokféle mozgás lehetőség van olyat csinálj amihez van kedved. Én most vettem használtan egy tökéletes állapotú step padot 500Ftért (ritka de ki lehet fogni ilyen árút) és nagyon jó videók vannak fent. Mellette meg figyelj az étkezésre ahogy írták a többiek is.
2014. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

"amiket írtál kajákat azok is tökéletesen megfelelnek neked,a lényeg,hogy csak annyit egyél belőlük,mint egy ovodás gyerek,azaz keveset,"


Hatalmas nagy butaság! Éheztetni a testet, ráadásul az a kevés is nagyon nagy részben szénhidrátból áll. Ismered azokat a szavakat, hogy tápanyagigény, fehérje, zsír és szénhidrát?


Kedves Kérdező!

Ahhoz, hogy ne legyél éhes:

- naponta ötször kell enni

- magas rosttartalmú ételeket kell enni

- egyelőre minimum 3 liter vizet igyál (mert sokszor a szomjúságot érezzük éhségnek

Fontos, hogy tudd, hogy napi szinten milyen TÁPANYAGIGÉNYE van a testednek. Googlizz rá: bunny testmester szálkásítás elmélete.

Első kaja pl:

- natúr puffasztott rizs rántottával

- natúr zabpehely gyümölccsel

- natúr zabpehehely natúr édesítős joghurttal vagy kefírrel

Hús: inkább csirkemell, csirkecomb. A disznóhús nagyon ritkán ajánlott.

Főzelék: az a baj, hogy sok tejföl és liszt van benne. Saját magával sűrítés? Vagyis egy részét pürésíted a zöldségnek és összekevered.

Cukrot felejtsd el még teában is. Olcsón kaphatók édesítők.

Ramaty idő van a futáshoz? Kit érdekel? Vegyél fel egy összesározható ruhát és irány kifelé. Csináld! Ne gondolkozz. Rétegesen öltözz fel és vigyázz, nehogy megfázás legyen a része, vagyis sál, sapka legyen rajtad. Heti négyszer mehet a fél órás kocogás és nem virágnézegetős séta.

Csoki, süti belefér-e? Igen. DE! Két hétben csak egyszer! El kell érned valamit, hogy megérdemeld.

2014. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ekkora baromsagot reg hallottam hogy a futas elkerulhetetlen.

Sosem jartam futni. Egyertelmu feszesito,sulyzos edzes kell,zsiregtes!

amihez nem feltetlen kell futas. Mara sokat fogytam. A testem feszes, megjegyzem kocka hasam van … amihez angolul a neten kb 5 szuper gyakorlatot lehet talani. Fenek es combra kulonbozo guggolast ajanlok de helyesen csinalva. Reggelire: mehet zabkasa/ teljes kiorlesu vekony(szelet kenyer) ra mehet korozott,cottage chees, pulyka/csirkemell sonka. Tizorai: ne hagyd ki mert delben meg ehesebb leszel. Mehet gyumolcs:2db narancs/banan stb… fontos csak delelott egyel gyumit es semmikepp ne reggelire. Megjegyzem a banan nem tilos az edzes utan habekapsz egu banant nagyon jol beepitodik az izmokba es nem alkul zsirra. Ebed: mehet a leves . Liszt nelkul. Masodiknak semmikepp nem ajonlom a krumplit,tesztat. Hus: hal,cs.mell Uzsonna: ha igenyled par db abonett az ugyse sok kcal. Vacsora: rantotta !!

Innivalo: viz,limonade(cukor nelkul) tea cukor nelkul, tejet nem annyira ajanlom.

En a szep izmaim kb fel ev alatt ertem el. 14/l

Remelem segitettem

2014. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

-meg az is ökörség ,hogy :


"naponta ötször kell enni "

2014. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bár most megint mindenki össze-vissza írt de ha ennyi minden beválhat akkor talán kiderül,hogy nekem mi a jó :D
2014. nov. 19. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!