Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet nagyon gyorsan és...

Hogy lehet nagyon gyorsan és könnyen lefogyni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
-aki ezt kitalálja ,na az Nobel díjat fog kapni...
2014. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hanyagolod az édességet, a cukros üdítőket, a gyorséttermi kajákat.

Mozogj rendszeresen (neten vannak fent tornavideók és gyakorlatok), igyál napi kb 2 liter vizet, legyen kitartásod a fogyáshoz.

2014. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi


3-as ugyanezt csinálom dettó de semmi

2014. dec. 8. 19:05
 5/15 anonim válasza:
60%
#3-as látszik,hogy még sosem diétáztál!:)Az édesség,cukros üdítő és gyors éttermi kajálás elhagyasávál jó esetben nem hízol tovább!Gyorsan max az első 2-3 kilót fogod lefogyni,utána meg örülhetsz a heti 0,5 kg-nak!Egyél zöldségeket,húst!Vagy próbáld ki a Norbi-Update kajákat,mert amelett egész változatosan ehetsz.Nekem ez a módszer vált be!10 kg-t fogytam 6 hónap alatt!
2014. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem húzd ki az étrendedből a cukrokat-legalábbis a legtöbbet. Nekem a teljes kiőrlésű kifli, kenyér nagyon bejött, nem emelkedik meg hirtelen a vércukorszinted, és nem is csökken le hirtelen, sokkal később éhezel meg-szerintem ez reggelire/tízóraira tökéletes+finom is. Továbbá nálam az vált be, hogy ebédre eszek valami finomat-persze nem kidurranásig, de nem kell extra kalóriamentesnek lennie, aztán vacsira valami könnyebbet. A főétkezések között, meg eszel valami gyülölcsöt, zöldséget. Amúgy vicces, mert megrögzött fogyókúrázó voltam, mióta nem érdekel a dolog, eszek ha éhes vagyok és annyit, amennyit kérek beállt a jóformán ideális súly, pedig volt olyan hogy 10 kilóval több voltam. 163cm, 54 kg
2014. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Igen, soha nem diétáztam, mivel nem is volt szükségem rá. Azokat követem, amiket a kommentemben leírtam, így szinten tudom magam tartani, plusz még gyerekként 6 évig úsztam.


De kitartással, és igen, megfelelő diétával minden sikerülhet, ha akarja az ember. :)

2014. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ui.: plusz egészségesen élek, étkezem.
2014. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

3-as én is azt mondtam,hogy azzal talán megtartod a súlyodat ahogy te eszel,de ez is csak szerencsésebbeknél működik.Nekem az pl. nem elég a súlymegtartáshoz sem!Teljesen ki kelett iktatnom a vacsorát és emelett rendszeresen edzettem.

Valamint a kérdező aziránt érdeklődött,hogyan lehet gyorsan LEFOGYNI,nem pedig a mostani súlyát megtartani!Elég nagy a különbség!

2014. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!