Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 7 nap alat...

Orsikacs kérdése:

Hogyan tudnék 7 nap alat legalább 2 kilot fogyni napi 100 gugolás és 50 fekvötámasz melett? Mit és menzit ehetnék? ugy érzem hogy kövér vagyok. Méreteim 162 cm magas 62 kg 100cm fenék 75 derék 40 vádli .

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Azzal a száz guggolással és ötven fekvőtámasszal annyi kalóriát sem égetsz el, mint amennyi egy félalmában van, szóval ezt az oldalát hagyjuk is.


Nem 7 napra kell célt kitűzni, mert ennyi idő alatt lemehet rólad 2kg, de ez víz lesz, kiürülnek az izmokból glikogénraktárak.

Nem is fogsz jobban kinézni, sőt inkább plöttyedt leszel, aztán ha visszatérsz az eredeti étrendedre, kilóban is ugyanott leszel.

Ha diétáról van szó, akkor legalább hetekben kell gondolkodni mindig és nem napokban.

Egészségesen négy hét alatt leadhatsz 2kg-ot úgy, hogy az nem is fog visszajönni.


Mivel pont most írtam le valakinek, hogy mit és mennyit kell enni, ezt hadd linkeljem légy szíves;

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__63..

2. válasz

2014. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hirtelen úgy érezted, hogy kövér vagy. És hirtelen 7 nap alatt több zsírt kell felhasználnod (azaz fogynod) mint amennyit ennyi idő alatt a szervezeted felhasznál. Igaz?

Úgy nagyjából igaz.


Miért nem adsz magadnak normális mennyiségű időt, azt is belekalkulálva, hogy táplálkozni meg is kell tanulni, ami már eleve több mint 7 nap. És akkor még nem változtattál semmit, csak tanultál néhány alapvető dolgot biológiáról, táplálkozásról, hormonrendszerről, elhízásról :)

2014. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem csak egy hetben gondolkodom csak van egy fiu aki tetszik randira probal hivni sot hivot tobszor de en mindig le mondtam mert ugy erzem hogy balna vagyok melette ezert le akarok fogyni legalabb 4 kgt januar vegeig .
2014. dec. 13. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha randira hívott, akkor ne ilyen hülyeség mehet ne menj el! Nyilván tetszel neki így is, ha hívott.

Január végéig összejöhet három-négy kiló mínusz.

Olvasd el, amit az első válaszhoz belinkeltem!

2014. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztáznám előre, hogy én nem ítélkezem.


Tehát a tőlem telhető legobjektívebben írom most azt, hogy az ilyen elhatározásoknak semmi értelme nincsen. Ha bármilyen életmódváltás, fogyás mögött annyi a szándékod, hogy egy fiú miatt jobban nézz ki, aki most is elhívna randizni, az huss el fog szállni.


De amúgy egyél sok zöldséget, husit-tojást annyit, hogy kb. 1g/ttkg fehérjebeviteled meglegyen, hagyd el a keményítőt-cukrot (gabonákat, édességeket) és a tejtermékeket, viszont zöldségekkel nem lehet megmaradni, húst nem kell túlzásba vinni így fogyassz kókuszzsírt, hogy legyen elég energiabeviteled.


Ahhoz, hogy bírd az edzést, boxolj vagy thai boxolj, ilyen mozgásoktól jó alakod is lesz, és nem a szerencsétlen tipikus csajos tornák.


Dióhéjban ennyire egyszerű.

2014. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Figyu,én igazából sokat gondolkodtam hogy ideírjam-e ezt a kommentet de arra jutottam hogy kirakom ,remélem nem lesz belőle megbántódás.


162cm/62kg azért elég sok.(ami egyáltalán nembaj,van aki azt szereti,pl. biztos a fiú is aki randira hívott)Szóval ha fogyni akarsz lehet hogy érdemes lenne egy dietetikus segítségét kérned,aki megcsinálja a te személyre szabott étrendedet ,figyelembe véve a szükséges tápanyagmennyiséget így neked nem kell győtörnöd az agyadat a számolgatással.

remélem segít

2014. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!