Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok, mi az amit...

Ha fogyni akarok, mi az amit egyáltalán nem ehetek?

Figyelt kérdés
Sok vizet iszom és persze sportolok,de a kaján is drasztikusan változtatnom kell.
2014. dec. 24. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Zöldségeket és húst kellene enni, megfelelő zsírbevitellel.


Tehát fölösleges gabonákat, cukrot, tejtermékeket enni. Gyümölcsöt nem kell eldobni, de amíg télen kevés gyümölcs érik, addig abból sem kell sok.

2014. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a cukrot, péktermékeket,főleg a péksütiket. Kerüld a tésztát, egyél helyette barna rizst. Csoki, kóla,pizza kilőve, sültkrumpli, etc. Sok rost, gyümölcs (citrusok inkább,abban kevés a cukor). Zöldségek bármennyit,de nyilván ne rántva. A sok folyadékot jól csinálod. Én natúr teát iszok csak citrommal mert úgy jobban csúszik. Rágcsának ha nagyon kívánod aszalt gyümi, (leginkább szilva), de azzal is óvatosan,mert abban is sok a cukor.
2014. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,igen a husit kihagytam,vega vagyok,reflexből nem írtam. :))) Persze azt lehet,leginkább csirkét,bőre nélkül.
2014. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Joghurt,12százalékos tejföl,rizs mehet?
2015. jan. 11. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet fogyni ezekkel is, de a tejtermékekben növekedési hormonok vannak illetve növekedési faktorok.


A rizs nagy inzulin szekréciót okoz. Az inzulin az a hormon ami a hízást irányítja.

2015. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!