Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek melyik volt a leghatáso...

Nektek melyik volt a leghatásosabb fogyási módszer? (:

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
akarat, kitartás, elfogadni azt hogy munka nélkül két hét alatt, csak sporttal nem lehet lefogyni
2015. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Koplalás, káposztaleves diéta, zumba, flabelos, Norbi Update töpörtyű, almaecet diéta.
2015. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom úgy csinálta, hogy zöldségeket evett, de nem úgy kell gondolni, hogy csak egy-két félét, hanem nagyon változatosan. Nyersen is, főzve is. (Ha nyersen eszed, akkor sokkal nagyobb a hasznos/hasznosuló vitamin-, ásványi anyag és nyomelem tartalma a növényeknek.) Például a következőket ette: brokkoli, sárgarépa, petrezselyemgyökér, cékla, karfiol, karalábé, káposztafélék, saláta, levelek, petrezselyemzöld, rukkola (borsmustár), csicsóka, fűszerek (bazsalikom, chili, kakukkfű, mustármag, koriander, szegfűszeg, kurkuma, rozmaring, kapor, szurokfű-oregano, rengeteg egyéb!), gyógynövények (óriási a választék, herbateának is el lehet készíteni ezeket, ételbe is lehet rakni), hagyma, fokhagyma, tök, sütőtök, torma. Gyümölcsből citrusokból citromot, esetleg grapefruitot. Olajos magvakat minimális mennyiségben. Étolajat nagyon keveset, abból is hidegen sajtoltat kizárólag. Étolajban sütést kizárta, párolás oké. Kenyerek, péksütemények, sütik, rizs, krumpli, tejtermékek, húsok, margarin: ilyeneket sem evett. Azt nem tudom, hogy sót fogyasztott-e, talán azt sem, de ebben nem vagyok biztos.

A mozgás is nagyon sokat segít.

2015. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mély depressziós étvágytalanság egy hét alatt 15 kgt szedett le rólam. Azóta jobban vagyok visszajött 10.


3 hónap alatt 125ről 95 re sikerült cukor és fehér liszt elhagyása mellett heti 2x1 óra erősítő, 30 perc kardio levezetéssel fogyjon.

2015. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as voltam, azt nem írtam, de természetesen nagyon fontos a kristálycukor elhagyása.

Azokat nagyon érdemes fogyasztani, amelyek alacsony szénhidrát-tartalmúak, például uborka, zeller.

2015. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem regenor. Fél év 25 kiló úgy, hogy nem kellett éheznem.
2016. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!