Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc diétás/egészséges...

Mi a kedvenc diétás/egészséges ételed? Leírnád a receptjét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg ilyen blog van, de én konkrétan az itteni válaszolók kedvenceiből akarok válogatni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 8. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ez :)

2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De jól néz ki :)

Helyettesíted valamivel a cukrot?

2015. jan. 8. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem helyettesítem, de csak a felét rakom bele. :)
2015. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Párolt csirkemell (kókusz zsírban) rizibizivel és valami savanyúsággal.
2015. jan. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Grillezett/párolt zöldségek (brokkoli, gomba, édeskrumpli, cukkini, paradicsom). Ezeket imádom, kb bármikor jöhetnek .

Szeretem a zöldséges rántottát is, a karfiolból készült rizst csirkével, nasinak pedig a kedvenceim az egzotikus gyümölcsök (licsi , mangó, ananász ésatöbbi) , még ilyenkor is télen költök ezekre, mert imádom. Meg a zabkása, azt annyiféleképpen lehet variálni, hogy mellette az embernek már eszébe nem jutna fehérlisztes cukros péksütiket vagy csokit enni :)

2015. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jaj, drága utolsó válaszoló, nem is tudod mennyire irigyellek, én ugyanis még mindig meggebedek az egészségtelen kajákért... De erős vagyok, kibírom, és reménykedek, hogy egy nap én is vidáman megleszek nélkülük.

2015. jan. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!