Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok/ milyen...

Ti mit gondoltok/ milyen tapasztalataitok vannak az idő szakos böjtről?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap kezdte el és próbálja beadni, hogy mennyire jó, meg milyen gyorsan le fog fogyni stb... de én ennek valahogy nem tudok bedőlni, hogy ez az egész "nem eszünk egész nap, majd csak este 17:30-tól dolog" egészséges lenne és nem lenne káros a szervezetre nézve. Ezért kérdezem, hogy nektek mi a véleményetek róla?
2015. jan. 12. 19:27
 1/4 anonim válasza:
16%
Nem jo egyaltalan nem jo olyan mint a koplalas ! Amennyit fogysz visszahizod a ketszereset! En koplaltam egy ideig es tudom mert mar voltam abban a helyzetbe elmegy minden energiad nincs eletkedved nem tartos a fogyas visszahizod ket nap alatt es meg ra is hozol , IZOM FOGYAS !! ne csinald kerlek, nem jo egyaltalan !!! Es beszeld ra a baratnodet is!!!
2015. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Koplalásnál azért jobb, de nem olyan jó. Könnyen rászokik a szervezet az esti kajálásra, s amikor visszaáll a megszokott étkezéshez, akkor is elég éhes lesz este. Feltételes vagy pavlovi reflex, én mindig elmentem WC-re, amikor hazajöttem a suliból, így amikor hétvégén mentem valahová vagy csak pár órát tartottak meg, akkor is mindig rám jött a pisilhetnék, amint beléptem a lépcsőházba.
2015. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én egyáltalán nem akarom kipróbálni. Én ellene vagyok. Csak a barátnőm hiszi azt hogy majd tök jól lefog fogyni meg minden. Próbáltam lebeszélni róla de nem lehet. Aggódok miatta mert viszont látom rajta hogy éhes és hogy szenved. De sehogysem tudok rá hatással lenni...
2015. jan. 15. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a saját kárából kell tanulnia.
2015. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!