Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Motiváció a fogyáshoz?

Motiváció a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 80 kg. 10 kilót szeretnék fogyni nyárra ami azért még odébb van :D Csak az a baj, hogy semmi motivációm nincsen, a másik pedig az, ha bejelentem itthon, hogy diétázni szeretnék, sosem veszik meg azt ami szükséges hozzá. Szóval továbbra is fehér kenyér stb.. Ez persze nagyon gátol. A másik dolog pedig az, hogy mindenképp itthon szeretnék sportolni, mert 1 órát kell utaznom a legközelebbi konditeremhez és most sokat kell tanulni, mindjárt itt az érettségi. Nagyon szeretnék lefogyni, nyáron külföldre költözöm egyedül, egyetemre fogok járni, Teljesen új életet kezdek és szeretném ezt úgy tenni, hogy jó formában vagyok.

Szerintetek?

19L


2015. jan. 17. 17:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja úgy hogy étkezés terén max azt tudom csinálni, hogy nem eszek semmit :D vagy keresek pár olyan ételt itthon ami egészségesebb, mert zöldséget, gyümölcsöt azért szoktunk venni. De hát akkor éhen fogok halni. Nem lehet salátán élni hónapokig.
2015. jan. 17. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:

Miket szoktatok csinálni?

Reggelire ehetnél tojást, az biztos van otthon.

2015. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hat mindenfélét. Igen a tojás jó ötlet :D


Spagetti, gulyás, pörkölt... :D De van, hogy halat eszünk de az elég ritka. Havi 1x.

2015. jan. 17. 17:24
 4/8 nagyonhülye válasza:
Elmenni egy félórát reggel-este futni akárhol lehet.Berakod közben a kedvenc zenédet már jól is érzed magad és fogysz is,meg jót tesz az egészségednek. Nem elég motiváció?
2015. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát most nem azért, de nyáron elköltözöl, új életet kezdesz, új ebereket ismersz meg, ki tudja mi minden fog történni, felnőtt életet kezdesz, önálló leszel.... ezek nem elég motivációk????? :D:D:D Plusz te magad írtad, hogy nagyon szeretnél lefogyni. Fogalmazd meg, hogy miért, és ott a motiváció :):)
2015. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Van barátod? Mert ha nincs, az is jó motiváció lehet, hogy bepasizz.

Ha én csak 10 kilót szeretnék leadni nyárra, és nem jutnék diétás élelmiszerekhez, azt csinálnám, hogy délben kisebb adagot ennék, és délután már nem ennék semmiféle kenyeret, pékárut, tésztát, leginkább csak fehérjét, vagy gyümölcsöt. Esetleg főtt tojás, valami csirkemell, pulykamell sonkával, sok-sok paradicsom, paprika, uborka. Plusz még az se baj, ha minél előbb megvacsorázol, kb. 4-5 óra körül és utána már csak max. vizet iszol, semmi mást. A mozgás pedig nagyon-nagyon fontos.

2015. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszik meg, ami szükséges? Vedd meg te! Úgyis magadat kell ellátnod pár hónap múlva.
2015. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Próbáld ki a www.kaloriabazis.hu honlapot.

Szerintem nagyon szórakoztató azon kívül, hogy nagyon hasznos is. :)

8 kilót fogytam 2 hónap alatt.

Ne ijedj meg a honlap címtől, egyáltalán nem bonyolult.

Sok sikert! :)

2015. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!