Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék?! Bővebben lent!

Fogyni szeretnék?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

3 éve szültem, 65 kilóról indultam, 90 kg lett a vége, vizesedtem is...

Szülés után mentek lefelé a kilók, de kb 8 hónap után megállt a mérleg mutatója 74 kg-nál, +-1 kg. Azóta ennyi vagyok. Eddig nem is izgatott a súlyom, de már utálok tükörbe nézni. Ha már 70 alá mennék, az nagyon jó lenne.

szóval a problémám: nem nagyon eszek húsokat. Csirkét halat főleg nem. Mivel helyettesíthetők?

Tényleg igaz az (és működik), h bármit lehet enni csak mértékkel?

Milyen mozgásformákat végezzek? (Futás kilőve, edzőterembe se tudok járni mert nincs a lakhelyemen)

Köszönöm ha segítetek!!


2015. jan. 18. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Miből akrsz fogyni zsírból, vgy csak fogyni akarsz és mérleg a lényeg? Ha az előbbi akkor edzeni és diétázni kell ha a másik akkor ne egyél semmit és köcsög leszek pusztulj el. Remélem le fogsz izomból és a zsír marad ugy fogsz ki nézni mint egy telibeszart búvár ruha.
2015. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen kedves vagy kedves első válaszoló! :/ Gondolom fogalmad sincs arról, milyen érzés egy nőnek, ha rajtamaradtak a pluszkilók a szülés után. És nem lehet mindenki a mozgás+diéta témakör kiművelt tudósa. Inkább bátorítani kellene a kérdezőt, hogy egyáltalán foglalkoztatja ez a dolog - még ha rosszul is fogalmazta meg, hogy mit szeretne.


Szóval kérdező! Ne a mérlegnek fogyj, hanem próbáld meg eltüntetni a zsírt, és inkább izmosodni. Ez megfelelő diéta és mozgás nélkül nem fog menni. Ha csak diétázol ész nélkül, akkor tényleg olyan leszel, mint egy "telibeszart zsák"... próbálj ki dvd-ket, Norbit, Rékát. Én ezekre nyomatom itthon magányomban, mert nem szeretném, ha mások nevetnének rajtam... (3 hónapja szültem, 27 kiló jött fel, ebből 17 ment le az első két hétben, én is vizes voltam). Szóval a maradék tízzel küzdök, 3 már lement. :) 90 napos diétát csinálom, és minden nap tornázok.


Sok sikert és kitartást, én megértelek! És szerintem még nagyon sok kisgyerekes anyuka is! Hajrá! :)

2015. jan. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!