Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyek a leghatékonyabb...

Melyek a leghatékonyabb fogyókúrák? Térdeim miatt aktív mozgást nem tudok végezni, a hasamat pedig imádom, de hajlandó vagyok a cél érdekében megvonni a dolgokat. 183 cm vagyok és 96 kg Szeretnék visszafogyni 80 kg-ra

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi legyen is a térdeiddel,olyan nincs,hogy aktívan nem tudsz mozogni,hisz nem vagy béna.
2015. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kalóriaszámlálás, liszt és cukor minimalizálása, ha tudsz sétálni akkor már be is lehet iktatni mint mozgást a 40perc+-os sétákat.

El kell donteni, mi fontosabb a hasad vagy az alakod és egészséged.

Van sok nagyon finom diétás étel és ha édesség kell arra is vannak alternatívák, ki kell próbálni, nem fog mind bejönni. De nem szabad feladni.

2015. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzőtermet javasolnám ott nem csak a lábat is igénybe vevően lehet sportolni.
2015. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cukorral nincsen gondom, nem vagyok édes szájú, bármikor megállom, hogy ne egyek édességet. A mozgásban van valami amit mondasz, valami olyat kell találjak, amihez a lábakat nem ahsználom, Viszont vidéken élek, így a konditerem nem egy könnyen kivitelezhető dolog. Köszönöm a hasznos észrevételeket, remélem kapok még pár tippet, tanácsot.
2015. jan. 19. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy Norbi duci tréning dvd-it ne bírnád! :)
2015. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!