Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges ez így? Mindennap...

Egészséges ez így? Mindennap 50-60 percet tornázom (aerobik, tae-bo), délelőtt csak gyümölcsöt eszem, este hat után, pedig maximum joghurt vagy valami hasonló jöhet szóba. Kevés szénhidrátot eszem, az édességeket elfelejtettem. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
179 cm vagyok és 72 kiló, és ezzel a diétával-mozgással másfél hét alatt leadtam 3 kilót. Nem lesz belőle komolyabb egészségügyi problémám?:/
2010. febr. 7. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
*Egyébként 15 éves vagyok ;)
2010. febr. 7. 17:13
 2/4 anonim válasza:
hmm irigyellek hogy ilyen gyorsan ennyi lement rólad
2010. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 maundrel ***** válasza:
ha hetente 1 kilónál többet fogysz ,akkor abban már izomveszteség is van. :S:S De mivel te még az elején vagy lehet hogy csak a víz ment le neked, de ha továbbra is többet fogsz mint 1 kiló egy héten, akkor egy picivel-csak picivel-növeld a kalóriabeviteledet.
2010. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat=)
2010. febr. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!