Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy honapba 6kg ot szeretne...

Ha egy honapba 6kg ot szeretnek fogyni akkor miket kell mozogni es mennyit?

Figyelt kérdés
164cm vagyok lany sulyt csutortokon tudok irni...
2015. jan. 20. 09:06
1 2
 1/15 anonim válasza:

Az étkezés legalább annyira fontos része ennek a dolognak. A 6 kg nem elérhetetlen egy nagyobb súlynál havonta, de ha nincs rajtad annyi felesleg, akkor nehezebb is lehet.

Amúgy tudni kéne hogyan táplálkozol, és most mennyit mozogsz, és hogy az utóbbi időben hogy változott a súlyod ezekkel a dolgokkal.

2015. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
reggeli 2 abonett tizorai 1 alma ebed fott etel (szenhidratok kerulese) uzsi 1 alma vacsi 2 abonett sportolni meg nem kezdtem el, 100 kg folott vagyok.
2015. jan. 20. 10:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz, koplalós étrend.
2015. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem engedhetek meg magamnak akarmilyen dolgokat igy is orulok hogy ezt ki tudom hozni a keretbol... igy arra gondoltam hogy inkabb a fektetnem a hangsulyt...
2015. jan. 20. 17:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért a tojást, zöldségeket meg a túrót csak megengedheted magadnak.
2015. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyjabol...
2015. jan. 20. 21:31
 7/15 anonim válasza:

Számold ki az alap kalóriaszükségletedet, ami alatt nem szabad fogyasztanod (főleg nem hosszú távon).

Ha nem így teszel, akkor csak rosszabb lesz hosszú távon a dolog. Meg ha nem eszel zsírt, szénhidrátot, meg fehérjét.

Eddig mit ettél? Mennyi a kereted? Főtt tojást még legalább jó lenne a reggelidhez nyomni, meg a vacsorádhoz is pl. 2-4 db tojás naponta az kb 80-160 Ft maximum, és az egyik legjobb tápanyagbomba. Az almát meg cseréld le répára. Egyik alkalommal legalább.

És a főtt étel mit jelent? Egyél hüvelyes főzelékeket pl. azok nem drágák, és ha eszel hozzá napi 1-1 magas hústartalmú virslit akkor az is jó. A tápanyagokat nem vonhatod meg magadtól. Szénhidrátra is szükséged van, mert különben leépülsz. A cukrot és fehérlisztet kell elsősorban kerülne belőle. Meg az esti szénhidrátfogyasztást.

2015. jan. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Meg a csirkecomb, szárny, rizs sem drága. Ha azt számolod hogy pl. napi 200g körüli mennyiséget eszel ezekből a húsokból. Vagy zöldségkörettel. Akár 300Ft-ból is kijöhet egy adag ebéd így.


Szóval jó lenne tudni, hogy mennyit tudsz rászánni erre az egészségesebb életre. Bár nem hiszem hogy az egészségtelen olcsóbb lenne.

2015. jan. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
5000.-/ho ami a keretem :(
2015. jan. 21. 05:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Én jártam már így hogy egy honap alatt 6kg-ot fogytam:) nem ettem semmi édességet, délután 5 után már semmit nem ettem, eljártam futni és napi 1-2L méregtelenítő teát ittam.

Nekem bevált nem tudom nálad mennyire lesz hatásos

2015. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!