Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léteznek olyan tabletták,...

Léteznek olyan tabletták, amelyek nem károsítják az egészséget, mégis segítenek a fogyásban?

Figyelt kérdés

Szerintem erre a válasz: nem.

Mégis azért tettem fel a kérdést, mert van egy lány évfolyamtársam, aki mindig is ducibb típus volt, nagy has, vastag combok, stb.

Pár hónapja viszont elég jól néz ki. A múltkori beszédjéből elkaptam, hogy szed valamilyen tablettát. Mellette állítólag mozog otthon minden nap, és normális kajákat eszik, legalábbis a suliban.

Tudom, hogy valószínűleg a mozgás és a normális táplálkozás is az előnyére vált, de azért elég látványos eredményt ért el pár hónap alatt.

Nem tudom, hogy hosszútávon milyen eredménye lesz ennek, akár a külső szempontjából, akár e.ügyileg ... ?!

Most nekem is megfordult a fejemben, hogy talán én is kipróbálnék ilyen tablettát, kapszulát, ha már így segít...


Köszi a véleményeket!

18/L



2015. jan. 22. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
L-karnitin, vagy a többi termogenikus zsírégetö, belead pár százalékot a fogyásba, de a lényeg akkor is: sport és szálkásító diéta.
2015. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cián kapszula nagyon hatékony fogyásban.
2015. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan el lehet tőle fogyni, mi? :D
2015. jan. 22. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami eü. baja volt, amitől meghízott, így annak a kezelése látványos fogyást eredményezett. Ismerősömről is olvadtak le a kilók, amikor kezelni kezdték a pajzsmirigyét.
2015. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mesterséges szerekkel elnyomott éhség azért nem jó, mert egész életedben nem szedheted, akkor már biztos lenne valami negatív hatása, és miután abbahagyod, visszaáll az éhség.

Fokozatosan kell csökkenteni a bevitt ételmennyiséget (a legtöbb ember többet eszik, mint amennyi elég az éhsége csökkentésére) és akkor visszaszűkül a gyomor normális méretre, akkor már nem akar annyit enni. És hosszan laktató de gyorsan emésztődő ételeket kell enni (pl teljes kiőrlésű dolgok).

2015. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt eü. problémája, mert az én barátnőm az ő legjobb barátnője, és az évek alatt sosem mondott ilyet. Szóval ez tuti ki van zárva.
2015. jan. 22. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Önmagában mozgással és rendes táplálkozással hónapok alatt elég szép eredményt lehet elérni. Inkább ezt próbáld ki.


Bármilyen legális szert szed mellette nem attól fogyott le az tuti, max nagyon kicsit segített, ha segített, de ha mozog és normálisan eszik, akkor ezt nem lehet megmondani.


Megjegyzem, fura, hogy az emberek ilyenkor egyből a tablettára csapnak le. Miért nem az van, hogy az edzés és a diéta az érdekes...

2015. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!