Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt lehet ennyit...

SzűcsGergely99 kérdése:

6 hónap alatt lehet ennyit fogyni?

Figyelt kérdés

6 hónap mulva megyünk nyaralni és addig szeretnék némi izmot növeszteni de legfőbbképpen fogyni kb 10-15 kg-mot.

Napi 4 szer megyek futni 5 km-tert és l carnitine-t is szedek futások előtt ,közben.

ami az izomzatot illeti súlyzózok,fekvőtámaszozok,felülésezek szabadtéri kondiparkban .

Szerintetek menni fog? (okoskodók kíméljenek)



2015. jan. 23. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Az étkezésedre figyelj oda! sok vitamin, gyümölcs, és fehérje!! Kevés szénhidrát!

Aztán told neki rendesen az edzést!

Énnekem ami bevált, bár nekem fogyni nem kellet de garantáltan szálkásít!

Minen nap minden izomra, fájdalomküszöbig edzel! 3 hónapig simán lehet csinálni!

Ja és ha ennyi kell fogynod akkor szálkásíts!!!

2015. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menni fog, de 70%-ban étrenden múlik, azt tedd 90-100%-osan rendbe és e mellett maradhat a fentebb leírt mozgások, de szerintem elég lenne heti 4x 5 km is :) Viszont 5km futás nem olyan sok, hogy közben bármit szedni kelljen, az ~30 perc, arra még vizet sem visz magával az ember. + ha többet írnál az edzésedről jobban lehet véleményezni azt is, mert ez így eléggé általános
2015. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem rakod rendbe az etrended, akkor nem fog menni. 15 kilot leadni kemeny dolog am.


Mondjuk nem irtad milyen magas vagy es hany kilo.

2015. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiß ***** válasza:
74%
Nem szeretnék ünneprontó lenni,de egyszerre "izmot növeszteni" és fogyni nem nagyon lehet.A jó hír viszont,hogy 6 hónap alatt ha ésszel csinálod,akár 25 kiló is lemehet (bár ehez már komoly fegyelem kell).Első körben viszont inkább elégedj meg a 15 kilóval.Nem szabad túl gyorsan fogyni.
2015. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szia, leírom én mit csináltam, amivel 5 hónap alatt 25 kg-t fogytam (105ről 80ra). Napi 4x eszek, első evés mindig tojás+tk kenyér+zöldségek, 2. és 3. hús/hal+barna rizs+zöldség, utolsó: sovány túró körözöttnek megcsinálva zöldséggel.Eleinte heti 3x bicikliztem és 3 súlyzós edzést végeztem, mióta elérte a súlyom a 87 kg-t, azóta futok (kb 6-7 hete). Napi 2x iszok zöld teát és edzés előtt mindig kávét. (zöld tea csak azért kell, hogy ne kezdjek el unalmamba rágcsálni valamit :D). Neked is tehát szálkásító diéta kell, én is azt végeztem, sok fehérje, kevesebb szénhidrát és zsír. Hogy miből mennyi kell neked, azt ki tudod számolni, ha utána nézel ennek a neten. Remélem segítettem.
2015. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, igen én sem akarok túl gyorsan fogyni mert akkor szottyadt lesz a bőröm és ki reped :( 15 - 20 kg elég lesz.

Most 75 kg vagyok 174 cm.

2015. jan. 24. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Grat a sulyodhoz, mert szerintem ez az idealis.

Ha fogynal 20kg-ot akkor mar 55kg lennel es 174cm.

En 13 eves vagyok, 76kg es 165cm.Szerintem ink. nekem kene fogyni, nem neked :)

Ha mindenaron fogyni szeretnel akkor szerintem eleg lenne kb 5 kg es mar atlag alatt lennel egy picivel.

Mert a noverwm 16 eves, 160cm es 50 nemtudomhany kg. Es tok sovany. Tehat ne fogyjal sokat!

2015. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!