Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert allhatott meg a fogyasom...

Trob16 kérdése:

Miert allhatott meg a fogyasom? 92 kgrol kezdtem a fogyokurat viszont 85 nel megallt. Az etrendem : reggel, tizorai 1-1 joreggelt, ebed 100g csirke, salata es a vacsora is szinten ugyan az. Minden este 1 ora tekeres 150 es pulzus felett.185 cm vagyok

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jóreggelt kekszet felejtsd el, kb. színtiszta cukor... helyette egyél mást.
2015. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit ajanlassz helyette?
2015. febr. 6. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Főtt tojás,túró
2015. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szervezeted stagnál egy kicsit, valószínűleg hozzászokott az étrendedhez. Természetes jelenség. Általában ilyenkor szokták feladni a fogyókúrát az emberek. De ha folytatod hamarosan újra beindul a fogyás. Esetleg kicsit módosítsd a módszeredet. Kicsit változtass rajta. Amúgy ha minden nap ezt eszed akkor ez annyira egysíkú, hogy még valamilyen vitamin vagy ásványanyag hiányod is ki fog alakulni aminek az lesz az eredménye, hogy abban a pillanatban amikor mást fogsz enni elindul a visszahízás. Így nem fogod tudni tartani a súlyodat. Sokkal változatosabban kellene étkezned.
2015. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél jó reggelt kekszet, cukros szemét.

Reggelire még mehet szénhidrát (komplex!) - Teljes kiőrlésű kenyér, kevés sajt, sonka esetleg tojás (főtten, rántottának, tükörtojásnak vagy ahogy tetszik) vagy zabpehely natúr joghurttal elkeverve + gyümölcsökkel, esetleg a zabpelyhet zabkásának is megfőzheted, nagyon finom.

Tízóraira gyümölcs jobb lenne.

2015. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés kaja és nem is előnyös a fogyáshoz.Szerintem lelassult az anyagcseréd.Az előttem szóló jókat írt reggelire.
2015. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jó reggelt helyett egyél Kolláth reggelit. Mozgás mennyi van?
2015. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!