Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózni szeretnék, de a suli...

Fogyózni szeretnék, de a suli miatt nincs túl sok szabadidőm sportolásra, valamint "evés mániám" van. Vmi bevált módszer, lehetőleg fogyi-bogyók nélkül?

Figyelt kérdés

Elkezdtem múlt nyáron sportolni, és egész jól ment, de suli közben nem tudok rendszeresen járni,talán havonta egyszer, ha eljutok egy edzésre, mert mindig sok órám van, időnként este hétre, nyolcra érek haza, és rajz szakosként sokat kell készülnöm másnapra, van, hogy kilencig otthon festegetek....stb. Ja és, sajnos imádok enni, és ha elkezdem, nehéz leállni, meg néha unalmamban is eszek. Sajnos imádom az ízeket, bármilyen ételről is legyen szó, és képtelenség, hogy én "éheztessem" magam a jobb alakért. Hétvégén pedig szombatonként többnyire dolgozni szoktam, a ház körül kell segítenem. Valaki tudna esetleg jó módszert/módszereket? :) Megköszönném a rendesen válaszolnátok!


16/L



2015. febr. 8. 19:33
 1/5 anonim válasza:
0%
Szia! Van egy nagyon jó csoportunk a facen, ha gondolod csatlakozz. Ott tudnak neked jó tanácsokat írni, hogy fogyj le .) Ha érdekel írj és linkelem :)
2015. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Már nem jól kezded!

De...

Kifogásokat gyártasz!

Az embernek arra van ideje,amire akar,szervezés kérdése.

2015. febr. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogyas 70%-ban a taplalkozason mulik! Ne is eheztesd magad, qz nem vezet jora. csereld le a feher kenyeret teljes kiorlesure, a feher rizst es a krumplit hagyd el, helyette barna rizs, couscous, hajdina, köles vagy bulgur. Ezek nagy rosttartalmu rizshez hasonlo koretvariaciok :) ezenkivul egyel sok sok zoldseget. Cukor helyett nyirfacukrot tudom ajanlani edesitesre, nincs kulonbseg az izben. Igyal zold teat es sok vizet egy nap, hagyd el a cukros uditoket. Csokkentsd a szenhidratbeviteled. Reggelire mehet szendvics tk kenyerbol, sonkaval, sovany sajttal, esetleg cottage cheesevel vagy light vajjal, bele paprika paradicsom uborka, vagy amit talalsz :) de a tojas mindenfele variacioja is nagyon jo reggelire, sok benne a feherje ami eltelit. Zabpehely is jo valasztas gyumolcsokkel es natur joghurttal vagy zabkasanak elkeszitve. Ebedre a legjobb vmilyen sovany husi zoldsegkorettel, illetve esszel mehet melle barnarizs vagy hasonlo. Zoldsegbol tudsz pureket, salatakaat kesziteni, csoben sult zoldsegek is finomak. Vacsorara figyelj, hogy ne egyel szenhidratot. Ide is tudom ajanlani a tojas, husokat szigoruan csak zoldseggel, kefirt, natur joghurtot, salatakat. Koztes etkezesnek ill nasinak pedig egyel gyumolcsoket!
2015. febr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit #3 mond, és ha valamire időt akarsz fordítani akkor arra lesz is időd.
2015. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Nagyon sok gyümölcsöt eszem, suliba is azt szoktam vinni! Egyébként meg tényleg akarnék több mozgást beiktatni az életembe, de mint mondtam tényleg nem megy. Mivel hogy este 6-ra érek haza suliból, utána 9-10-ig tanulok,aztán még korrepetálásra is kell járnom, hétvégente meg dolgozom... De mindegy, azért köszönöm. :)
2015. febr. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!