Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stepper ér valamit, lehet...

Stepper ér valamit, lehet fogyni vele, vagy inkább a futás?

Figyelt kérdés
Középkorú vagyok, kab 10 kg-t szeretnék leadni, de mozognom is kéne...
2015. febr. 10. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:

-mindegy mit mozogsz,lehet hogy egy dekát sem fogysz,ha közben eszel rendesen,

-ha viszont a kajád visszafogod ,akkor tuti hogy csökken a súlyod ,

2015. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Visszafogom az evést:)
2015. febr. 10. 09:32
 3/8 A kérdező kommentje:

Viszont, azt nem tudom,hogy égeti is e a zsírt a lépcsőzés, vagy csak izmosítja a lábat, feneket.

Nekem először fogynom kéne, azután izmosodni...

2015. febr. 10. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomból mondom hogy lehet vele fogyni, én 20 kilót dobtam le 1 év alatt, igaz ebbe benne volt hogy fizikai munkát végzek ahol leginkább mászkálni kell.

A fogyás lényege az hogy kardió edzés kell a lépcsőzés jobb mint a futás, jobban emeled a térded stb... és izmosodsz is ami kell is mert így nem fogsz izomból fogyni. A mérlegen megeshet hogy nem fogsz nagy változást tapasztalni mivel izmot is szedsz fel ezzel de ha centivel méred majd magad akkor viszont észrevehetőbb lesz a változás. A steppert használd úgy hogy ha van rajta lépés számláló inkább azt figyeld úgy 200-300 lépést csináld úgy mintha normálisan mennél fel a lépcsőn de előtte melegíts be azért nyújtásokkal meg valami saját testsúlyos edzést is nézzél előtte, és azt csináld meg stepperezés előtt, mert így ha 20 percet mozogsz már beindul a fogyás és akkor ha a stepperezésre kerül a sor mondjuk 20 perc még pluszba akkor még jobban mehet majd a dolog. Meg persze kerüld a felesleges kajálást, nassolást stb... igyál meg napi minimum 3 liter vizet és időnként tarts 1 nap pihenőt hogy pihenjenek az izmaid. Stepperezésnél 300 lépés után kezdd el ismét amennyit bírsz és próbáld minél tempósabban mintha futnál.

Ezzel izmosodsz is ugyan de fogysz is. Sokaknak nem vállt be a dolog akik így írtak erről, de olvastam már olyat is akinek csak ezzel ment a fogyás, nekem is ez vált be a leginkább, és ugye a sok mozgástól a térdem sem fáj már annyira.

2015. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi!!!

A fizikai munka jarkalas nekem is megvan,apolono vagyok...

Megprobalom.veszek egyet.

Nem tudom erdemes ujat venni vagy megteszi a hasznalt is ?

2015. febr. 10. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vennék használtat. Én az enyémet kb heti 3stor használom és már a második ment tönkre, de mivel van rá garanciám kicserélik. Másoktól is hallottam már, hogy nem túl hosszú eletűek sajnos. Nekem gond nélkül adtak újat mikor tönkrement. (Dechatlonban)
2015. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. febr. 10. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van itthon stepperünk, szerintem semmit sem ér :) 120 kilósan, a legnehezebb fokozaton csináltam esténként 1 órát, nulla változás.


Viszont konditeremben a kedvencem, jól emeli a pulzusomat, fél óra után hullaként szállok le.

2015. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!