Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek, hogy átesek a ló...

Félek, hogy átesek a ló túloldalára, már az egészséges ételek után is lelkiismeret furdalásom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit fogyni, sokak szerint nem kéne (167/54), de nem érdekel más véleménye, én nem érzem jól magam a testemben! Nem a kilók számítanak nekem, hanem amit a tükörben látok. Már 2 hete elkezdtem egészségesen étkezni, odafigyelek arra, ogy miből mennyit eszek, stb, és elkezdtem otthon tornázni. (Ha jön a jó idő, futni is fogok járni). Nem is ezzel van a gondom, hanem még az egészségesnek, diétásnak mondható ételek közben/után is lelkiismeret furdalásom van, és legszívesebben semmit nem ennék, mert én kövérnek látom magam, és komolyan, rossz érzés enni :( Vannak testépítő ismerőseim, napi 6-7 alkalommal esznek, csirkemell, saláta, rizs, stb.. Én is ilyesmiket eszek, de mégis valamiért minden falatnál egyből arra gondolok, hogy ez a falat másnap kijön a fenekemen és nem érek el vele semmit.. Nem szeretnék koplalni vagy valami, csak fogyni, de tényleg, rossz érzésem van minden kajától :( Mit tehetnék..?
2015. febr. 11. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
-54 kilósan 167 centisen nem kell fogyni,de te ezt úgysem hiszed el nekünk,
2015. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Várj, majd lesz látszatja.
2015. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus, kezd testkép- és táplálkozási zavarod lenni. Túl kritikus vagy, s szvsz az önértékelésed sem lehet a legjobb.


Egyébként sokkal kevesebb fog kijönni belőled, a tested elhasználja a saját létezése fenntartásához, így igenis érsz el vele valamit.:)

2015. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem a kilók számítanak nekem, hanem amit a tükörben látok."


Akkor mi lenne, ha elkezdenéd te is a súlyzós edzést, és izmot szednél magadra?? Ha most még erre elkezdesz fogyni ronda anorexiás leszel, de úgy még akár formás is...

2015. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!