Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk elsősorban! Írnátok...

Fiúk elsősorban! Írnátok erről őszinte véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na jó, hatalmas segítségre lenne szükségem fiúktól/lányoktól! Rengeteg ilyen kérdés van itt, de nem szeretnék olyan butának tűnni mint a sok buta kérdést feltevő emberke. A kérdés(kérés)egyszerű.

Azt szeretném kérni, hogy írjátok le a véleményeteket az alakomról! Már nem látok tisztán azt hiszem. Egy tehénnek érzem magam (és lehet sokatok szerint ez így is van). Kérlek írjátok le, honnan fogynátok még a helyemben, mennyit. Fontos lenne, mert úgy érzem lassan becsavarodom.16/L

#1 [link]

#2 [link]

#3 [link]

#4 [link]



2015. febr. 12. 13:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Hát a fotóidat elnézve, nem hogy fogyókúrázni kellene neked, hanem még egy-két kg plusz is simán elmenne.
2015. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Én sajnos soha nem láttam úgy magam, hogy akár 1 kg+ is elférne rajtam. Szerintem ami kifejezetten vastag az a combom és a hasam. Azokat szeretném ledolgozni még valahogyan.
2015. febr. 12. 13:49
 3/40 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vagy :) Izmosíts, járj el futni, csinálj guggulásokat, fekvőzz, ugrálókötelezz, s akkor szép szálkás leszel.
2015. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:

Ez érdekes...mert az a helyzet hogy én is tehénnek látom magam és kb olyan hasam és lábam van mint neked viszont téged a képen szépnek látlak

.. Fura...

2015. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy napi 200x guggolok, és minden nap futok 40-45 percet mellette 60-70 hasprés + 15 fekvő (férfi). Tavaly nyáron 20 kg-ot fogytam, és úgy érzem azóta nem látom magam tisztán hogy is nézek ki.

Köszönöm:)!

2015. febr. 12. 13:51
 6/40 anonim ***** válasza:

Szerintem meg neked segitseg kell, de nem a fogyashoz, hanem pszichologusi. Testkep-zavarod van, teljesen elrugaszkodott a valosagtol az onkeped. Vekony vagy, kb. sehol nincs rajtad felesleg, megis 'tehennek' erzed magad.


Ez nem trefadolog, ebbol bulimia/anorexia is lehet rovid uton, keress orvosi segitseget.

2015. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#4-es

Hát nem tudom..én gyűlölöm a combjaim.

[link] ráfeszítve nagyon vastag és szerintem alapból is. Annyira nőietlen

2015. febr. 12. 13:54
 8/40 anonim ***** válasza:
Ne feküdj alá a társadalmi nyomásnak és a médiának, hogy mindenki csontvázként lehet szép, szexi.Szerintem teljesen jól nézel ki, a fotók alapján.
2015. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

#6-os. Őszinte leszek, 7 hónapi bulimiás voltam és az utóbbi időben sokkal jobban le tudom magamban ezt győzni. De nem tudom, nem tudom magam úgy látni, hogy ez így jó. Mikor tükörbe nézek csak az tűnik fel hogy hol van felesleg.

kort írnátok esetleg?

2015. febr. 12. 13:55
 10/40 anonim ***** válasza:
23%
"nem szeretnék olyan butának tűnni mint a sok buta kérdést feltevő emberke. "-pedig sikerült!
2015. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!