Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100kg vagyok es lany sok...

100kg vagyok es lany sok helyen olvastam az adag felezesrol de nem nagyon valik be nagyon szeretnek lefogyni szinte mindennap tornazok. Es nem birok le fogyni Szeptemberig szeretnek par kg-tol megszabadulni (kb.40kg-tol) Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz be a kalóriabázis.hu-ra
2015. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

" Mit tegyek .."


-én azt csináltam,hogy egyszerűen kevesebbet ettem mindenből és simán lefogytam

2015. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd el a feher kenyeret, rizst, tesztat, krumplit, egyel helyette brokolit, zoldseget, keves barna rizst.


Hagyd el a szemet kajakat, csipszet, csokit, uditot, sutiket, mogyorot, satobbi. Egyel sovany hust, tojast, sajtot.


A tornazas nem eleg, sportolni kell. 100 kilosan futni az elejen nemigen fogsz tudni, probalkozz gyors gyaloglassal, mondjuk elsore fel orat minden nap, aztan emeld fel egy orara. Kesobb ha mar lement valamennnyi akkor elkezdheted a futast.

2015. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá pénzed, járj el úszni mindennap. Azt tudod csinálni 100 kilósan is, ellentétben a futással.


Arra ügyelj, hogy ha utána jól megéhezel, akkor ne edd tele magad.

2015. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szénhidrát zsír cukor mellőzése! Csirkemell salátával mehet bőséggel, cukor helyett édesítő pl eritritol, kenyeret péksütit egyáltalán ne egyél,barnát se,abonettet se, krumplit se, kevés kókusz zsírral süss csak, Szénhidrátnak barna rizs mehet módjával. Cukros üdítőket felejtsd el, gyümölcsleveket is, mert teli vannak cukorral. Víz, tea édesítővel.Édességnek ehetsz pl eritrites sovány túrót kikeverve, ha már nagyon hiányzik a nass. Gyümölcs is mehet de banánt ne almát is keveset.

Mellette mehet a torna, ha leadtál már 20 kilót akkor a futás is.

2015. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Hagyjátok már a hülyeségeiteket. Egy 100 kilós ember majd egyik napról a másikra majd elhagy minden szénhidrátot, csakis zöldséget meg csirkemellet fog enni, gyümölcsből már almát is csak módjával, édességként pedig édesítőszeres sovány túrót fog magában nyámmogni... aha, valószínű.


Kérdező, számold ki az alapanyagcserédet: [link] aztán ahogy azt már valaki javasolta, nézd meg a kalóriabázison mindennek a tápanyagtartalmát, mielőtt elfogyasztod, így aztán felnőtt ember módjára szépen eldöntheted magadnak, hogy aznap mi minden fér bele, hogy ne az történjen veled, ami a fogyókúrázók kétharmadával: nagy lendülettel sanyargatják magukat 3 hétig, aztán rájuk tör egy falásroham és fel is adják az egészet. Lassan, de kitartással szépen le tudod majd adni a túlsúlyodat. És lehetőleg reálisabb célt tűzz ki, mint 40 kiló, az így hirtelen rengeteg, elérhetetlen. Kezdd úgy, hogy havi 3 kilót akarsz leadni, ezt tartsd szem előtt, ez egy ésszerű, elérhető cél.

2015. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha le akar fogyni akkor ezt teszi.
2015. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akaraterő nélkül nincs siker.


Ez kb ugyanaz mint a cigiről leszokás, ha egyik napról a másikra leteszed ,lehet első két hétben kínzás lesz ,de aztán abbahagytad végleg. De ha szórakázól hónapokig hogy csak egy szállal kevesebb,meg gyengébb cigit szívsz, meg tapasz, meg akupunktúra ,vajákolás ,akkor sokkal nagyobb az esély az önámításra és visszaesésre.


Éhezni nem kell sőt kalóriaszámlálás is felesleges,olyat kell enni ami nem hizlal. Kenyér,gyors szánhidrát,cukor és zsiradék nélkül is nagyon jókat lehet kajálni.

2015. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

jött itt hideg meleg.

de a lényeg ráguglizol erre-szénhidrátok,növényi olajok,tejtermékek.

megnézed mik ezek és ezeket kell lecsökkentened a minimumra.

gyakorlatilag ezek okoznak elhízást.

amiből ehetsz jócskán az a hús a tojás és a zöldségek.

és amit írti itt az egyik a zsírt nem kell nullázni.

az állati vagy a kókusz zsír hasznosabb energiaforrás,mint a szénhidrát.

de te azzal is érhetnél egy viszonylag gyors eredményt,ha az inzulin szintedet raknád rendbe,ezért kinézhetsz egy inzulin rezisztenseknek való étrendet.

abban is van sok marhaság és még tejszármazékok is,de attól valószínűleg minden jobb,mint amit most csinálsz.

2015. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Torna helyett (vagy mellett) bicikli, úszás!

De a sport csak 30%


Szerintem fokozatosan kezdd el, semmiféleképpen ne változtass mindenen hirtelen egyik napról a másikra, mert nagyon borzasztó lehet és emiatt abbahagyhatod és elvesztheted az akaraterőd.


Kaloriabazis.hu-ra mindenképp regisztrálj be, számold ki a napi szükséges alapanyagcsere értékedet. Ebből vissza veszel 300-400-500 kcalt (ne sokat, ne legyen annyira drasztikus, mert ha koplalsz, akkor belassult az anyagcseréd és nem fogsz fogyni), valamint az oldal kiszámolja neked szükséges fehérje-, szénhidrát- és zsírszükségletedet. A fehérjét igyekezz túllépni, a másik kettőt nem. Ezek fejében kezdj el diétázni.

Fokozatosan mondj le a dolgokról, fokozatosan kezdj el sportolni is (pl először ha nem bírsz sokat tekerni, úszni, nembaj ne add fel. ne hajtsd túl magad, ez napról napra jobb lesz)


Bár még annyit fontosnak tartok, hogy győződj meg róla, hogy az elhízásod mögött nem áll semmiféle szervi probléma, gondolok itt az alulműködő pajzsmirigyre. Mert ha ez fennáll, akkor nagyon lassú fogyásod lesz, ha nem kezelik ki.


Végezetül: Ezt a 40 kg-t ne akard nyárig leadni. Ne akard, hogy lógjon a bőröd (Lógó bőr ellen tehetsz sporttal is)

Heti 0,5-1 kg fogyás az ideális, bár ennyi túl súllyal a heti 1 kg is jó.


Ha elkezded az egészet, először hirtelen sok kg fog lemenni, ez többnyire víz lesz. Utána lassulni fog, de az már zsír lesz (FONTOS, hogy elegendő fehérjét egyél, különben az izmot lebontja a szervezeted, és az nem jó!)


Kívánom Neked, hogy legyél kitartó! Én nagyon sokat fogytam, és életem legjobb döntése volt, hogy elkezdtem! Az eleje nehéz lesz, de meg fogod szokni és már az első 5 vagy 10 kg leadása is hatalmas erőt fog adni!!

Bocs ha sokat írtam.. :D

2015. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!