Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100kg vagyok es lany sok...

100kg vagyok es lany sok helyen olvastam az adag felezesrol de nem nagyon valik be nagyon szeretnek lefogyni szinte mindennap tornazok. Es nem birok le fogyni Szeptemberig szeretnek par kg-tol megszabadulni (kb.40kg-tol) Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, úgy értettem, hogy a fogyás az 70% étrend 30% sport! HA valaki rosszul eszik, az sportolhat akármennyit nem fog lefogyni!
2015. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

szia! én is 100kg vagyok és lány. eddig elvoltam így, de egyéb egészségi okok miatt sürgős súlyvesztésre ítéltek :D először elküldtek hiperlipid szakrendelésre, javaslom, hogy kérj beutalót a háziorvosoddal. ott megnézik, nincs-e pajzsmirigy problémád, ami lehet az oka az elhízásodnak. aztán onnan átküldtek dietetikushoz, aki adott egy mintaétrendet + tanácsokat mit mivel hogyan főzzünk + kérdezgetett az én életemről, és ehhez mérten állította össze, nagyjából mikor mit egyek.(ja és kaptam mellé egy "egészséges nasik" lapot is!! :D) nálam 1400kcal/napot javasolt.

mondjuk nem igazán tartottam be az előírtakat, max a tanácsokat fogadtam meg (pl. suliba szendvicsnek barnakenyér+csirkemell+zöldség vaj nélkül!! és sok gyümölcs, tejföl helyett natúr joghurt, olaj helyett kókuszzsír, cukor helyett nádcukor/édesítő stb.) DE a kaloriabazis.hu egy csoda, ott számolgattam magamnak a kalóriáimat. de nem 1400as keretet, hanem 1250eset állítottam be és ezt is próbáltam nem túllépni. suliba mindig 2 szendvics + gyümölcs, mert általában 4 és 6 között érek haza. egy csomószor ettem joghurtot vagy ilyen kinderes tejszeletet vagy ilyesmit, viszont ebédre csak pároltzöldség, pároltcsirkemell, saláta+natúrjoghurt stb. (amúgy nagyonfinomak. A PÁROLT BROKKOLIT MINDENKÉPP KOSTÓLD MEG. nem tudom eddig miért találtam undorítónak .. csoda. :D) na lényeg a lényeg ezzel a módszerrel fogytam cirka két hét alatt 4kilót. azóta stagnálok, mert az utóbbi két hétben kicsit eleresztettem magam.. :D de pont mától határoztam el magam, hogy újra "bekeményítek" :D

amúgy egyáltalán nem szörnyű. üdítőt mellőzd, max. ízesített víz vagy tea. ne sanyargasd magad, könnyű lesz, csak figyelj oda :) használd a kalóriabázist ésvagy írd magadnak egy füzetbe mikor mit mennyit ettél, az orvosokhoz is kell és mindig jól jön.

kitartást és soksok sikert neked!! :)

2015. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es, Enis hasonlo parameterekkel rendelkezo lany vagyok es ajanlom hogy 1400 kcal ala ne menj, mert belassul az anyagcsered es lelassul a fogyas! En most ezzel szenvedek, 2 honapot stagnaltam emiatt es most gyorsitom vissza
2015. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

13as: és ha nem éhezek, hanem igazából ennyire van szükségem, akkor is?:( meg ez nagyjából tényleg csak húsok+zöldségekgyümölcsök meg a reggeli kenyér ugye és ezért nem sok a kalória

amúgy 17/L vagyok és a 12es :D

2015. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hat en sem eheztem mialatt koplaltam! 1000 kaloriat megettem egy nap es ugy ereztem h nem kell tobb. De meg is szivtam

Itt nem az szamit h ehezel-e hanem hogy a szervezetednek mennyi a szukseglete!

2015. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!