Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szálkásítani akarok (a...

John1998 kérdése:

Ha szálkásítani akarok (a hasamnal ) milyen gyakorlatokat, illetve mit egyek? Feher kenyér helyett barna kenyérből korlátlanul ehetek vagy ez hogy működik? tegnap kezdtem hozzá. Hogyan kezdjem, folytassam?

Figyelt kérdés
Ma ettem:2 almát 1 pizzáscsigát 3dbtojásrántottát zöldségsalatat(1,5 paradicsom,negyed uborka,negyed lilahagyma,aztán rizset,fasírtot,narancsot csokit szabad ennem (sportoló vagyok megengedhetem magamnak) egy kis felesleg van rajtam.
2015. márc. 5. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes szálkásítás pizzás csigával és csokival...
2015. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Úgy látom, nem tudod, mit jelent a "szálkásítás". A lényege a legtöbb zsír leadása a lehető legtöbb izom megtartásával. Zsír leadáshoz szükséges a megfelelő étrend (csökkentet szénhidrát bevitel, csak minőségi szénhidrát bevitel) és a megfelelő edzés az izmaid karbantartásához. Nos, az étrended nem tükrözi a megfelelő szénhidrát bevitelt, sőt, az ellenkezőjét látni rajta. A csoki és a pizzás csiga tele van cukorral/liszttel, ami üres szénhidrát, és a vércukrodat is jól megdobja. Hiába vagy sportoló, szálkásításnál nem engedheted meg magadnak (és egyéb esetben sem ajánlott).

Csak a hasaddal szálkásítani nem tudsz. A fogysz, akkor mindenhonnan fogysz. Izmot építeni viszont csak oda tudsz, ahol megdolgoztatod az izmaidat.

Bővebben kifejtve itt olvashatsz a szálkásításról: [link]

Ajánlom figyelmedbe. ;)

2015. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gyümölcsöt,húst,zöldséget,tejterméket mennyit ehetek?
2015. márc. 5. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Gyümölcsöket kerüld, magas a cukor tartalmuk. Tejtermékekkel is óvatosan a tejcukor miatt. Húsból sok ajánlott, persze párolva vagy roston. Zöldségekben kevés a szénhidrát, sok a rost, ezért azokat bátran lehet enni. Szénhidrátból 3g szorozva a testsúlykilogrammal (ha hízékony típus vagy, akkor 2g a szorzó), fehérjéből pedig 2g szorozva a testsúlykilogrammal a napi szükséglet. Persze kalóriadeficit mellett. Ezekből kiindulva ki tudod számolni, hogy miből mennyit kell enned.
2015. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!